so 19. 6. | TrailPark Plešivec

KolOna akademie - Trailování na Plešivci

Jednodenní kurz s Térou pro všechny, co mají rádi trailové ježdění. Během dne projdeme jednotlivé prvky trailů na Plešivci (stoupání, klesání, různé zatáčky, vlny, terénní nerovnosti, boule malé skoky atp.) a naučíme se jak plynule, bezpečně a bez obav zvládat jízdu v takovém terénu. Cena: 1700,-

Čas a místo

19. 6. 9:00 – 18:00
TrailPark Plešivec, Pstruží u Merklína

O události

KolOna akademie je soubor několika jednodenních kurzů pořádaných Térou Votavovou, kde se v daný den vždy zaměříme na určité prvky techniky jízdy na horském kole. Akademie je určena pro všechny milovnice a milovníky cyklistiky. Nemáte-li čas jezdit na několikadenní kemp, akademie je skvělé řešení.

"trailování na Plešivci" je kurz určen pro všechny, kteří chtějí efektivně zdolat tamní traily a naučit se správné techniky, které jim pomohou zdolávat nástrahy bikových trailů. Dle svých schopností a dovedností se můžete libovolně přihlašovat na další kurzy akademie.

Každý jednodenní kurz se skládá z dopoledního a odpoledního bloku. Nechybí různorodá svačinka v podobě tyčinek Cerea. Oběd si zajišťuje každý účastník sám.

Trailování na Plešivci je kurz vhodný pro osvojení si silných dovedností, které Vám pomohou hravě zvládat jízdu na umělých trailech bezpečně a s jistotou, včetně tajemství tzv. FLOW, tedy udržení rytmu a rychlosti. Během dne se dostaneme od nejlehčích prvků a trailů až k těm nejtěžším. Kam se v daný den vždy dostaneme záleží na zdatnosti a šikovnosti dané skupiny. 

Maximální počet účastníků je 6 osob, aby byl zachován individuální přístup.

Cena: 1700,-

Sdílet událost