Mgr. Tereza Votavová

Bývalá reprezentantka ČR ve fourcrossu a sjezdu na horských kolech, velká sportovkyně a milovnice outdoorových aktivit. Téra spojila znalosti ze studií na Univerzitě Palackého v Olomouci (obor zážitkové pedagogiky a management volného času) se zkušenostmi ze závodění.

 

Snila o vytvoření jedinečného kempu, který nebude jen o dření techniky, ale také o zábavě, hře a především odprostění se od všedního života... Alespoň na pár hezkých dní. Snila o kempu, který bude dělaný s láskou ke sportu, pro lidi a hravou formou. Proto vytvořila koncept KolOna! 

 

Po ukončení závodní kariéry se přesunula do sféry ambasadorské a vytvářela různé projekty na podporu cyklistiky. A s tím přišly na světlo i kempy dělané holkama primárně pro holky. A později i pro chlapy. Když chystala první kemp, nikdy by ji nenapadlo, že v tom bude pokračovat. A ono ejhle…

 

Téra je tedy mozkem kempů a také lektorkou techniky. Stále aktivně jezdí, je ambasadorkou pár zajímavých značek, podporuje projekty o kterých je přesvědčená, že mají smysl, občas si zaletí objevovat nějaké ty exotické traily někde za oceán, pořád se snaží pomoct ženám na kolo, ale učí i chlapy a také dělá bike kemp pro děti. Žije na cestách a v autě má kolo a lyže vždy připravené.

Tomáš Vychlopen

 

Přerovák jak vyšitý, který se živí prodejem sedlářského kování pro firmu Pethardware. Takže pokud máte doma psa, kočku a nebo koně tak s velkou pravděpodobností je tam na obojcích a vodítkách použito jejich kování.

Milovník sportu a bývalý vrcholový mládežnický fotbalista, velký lyžař, lezec i hokejista.

„Na kole jsem začal jezdit jako každé malé dítě na legendární BMX 20, kterou jsem dostal k vánocům v roce 1989. Postupem času přicházely období kde jsem jezdil denně a nebo třeba pár let na kole nejel vůbec. Asi před 10 lety jsem nastoupil do své první práce jako prodavač ve sportovním obchodě a tam jsem teprve pořádně přičichl k cyklistice, naučil se servis kola a poznal ty správně poblázněné lidi, zkrátka stal se ze mě cyklista.” 

Na kempech má Tom nepostradatelnou funkci mechanika, fotografa a především baviče. Když už holky nemůžou, Tom to táhne dokud je potřeba. Ano, i on ctí gentlemanská pravidla jako ostatní účastníci.

„Každý, kdo k nám na kemp přijede si sebou přiváží svůj jedinečný životní příběh, který mě zajímá. Vždy z kempu odjíždím unaven a obohacen o spoustu zážitků.” 

Romana Abelová

Již několik let pracuji ve Ski a Bike Centu Radotín, kde jsou mou každodenní náplní faktury. Ráda studuji každoroční cyklistické novinky a o kolech, oblečení i doplňcích mám docela přehled. V práci se také věnuji organizaci akce Dámská cyklo jízda, která se za ta léta stala velmi oblíbenou. 

Jako malá jsem na kole jezdila pořád. Pak jsem si kolo ve 3.třídě při pádu rozbila a shodou okolností ten rok šla poprvé na hodinu akrobatického Rock and Rollu a u tance v dívčích formacích jsem zůstala více jak 8 let. Na kolo jsem znovu sedla ve 20 letech a ze začátku jezdila převážně jen do kopce, protože jsem se v terénu bála. Jednoho dne jsem viděla upoutávku na první KolOna kemp a hned si řekla ,,Tam musím jet." a bylo to. Láska ke kolu vzplála a od té doby jezdím na kola s radostí.  Ale někdy je fajn si odpočinout, v zimních měsících se věnuji florbalu, fitboxu, power jóge a čtu detektivky. 

Svou radost z kola se snažím předávat dál prostředím našich pravidelných KolOna vyjížděk, které se za ty roky pěkně rozrostly. Potkat se s námi na kole nemusíš jen na kempu, ale třeba i v Praze na vyjížďce bajkové i silniční.  

Kempy jsou pro mě srdcová záležitost. Vím,jak se každá z vás poprvé cítí a opravdu s vámi prožívám každý moment překonávání se. Na kempech jsem pravá ruka Téry a můžete se zamnou stavit s jakýmkoli problémem.

mtbczech-znacka-rgb.png
weleda-logo.png
Misfit-logo-COLOR_orez.png
MonsRoyale-merino logo.png

©2021 by KolOna kemp