Mgr. Tereza Votavová

Bývalá reprezentantka ČR ve fourcrossu a sjezdu na horských kolech, velká sportovkyně a milovnice outdoorových aktivit. Téra spojila znalosti ze studií na Univerzitě Palackého v Olomouci (obor zážitkové pedagogiky a management volného času) se zkušenostmi ze závodění.

 

Snila o vytvoření jedinečného kempu, který nebude jen o dření techniky, ale také o zábavě, hře a především odprostění se od všedního života... Alespoň na pár hezkých dní. Snila o kempu, který bude dělaný s láskou ke sportu, pro lidi a hravou formou. Proto vytvořila koncept KolOna! 

 

Po ukončení závodní kariéry se přesunula do sféry ambasadorské a vytvářela různé projekty na podporu cyklistiky. A s tím přišly na světlo i kempy dělané holkama primárně pro holky. A později i pro chlapy. Když chystala první kemp, nikdy by ji nenapadlo, že v tom bude pokračovat. A ono ejhle…

 

Téra je tedy mozkem kempů a také lektorkou techniky. Stále aktivně jezdí, je ambasadorkou pár zajímavých značek, podporuje projekty o kterých je přesvědčená, že mají smysl, občas si zaletí objevovat nějaké ty exotické traily někde za oceán, pořád se snaží pomoct ženám na kolo, ale učí i chlapy a také dělá bike kemp pro děti. Žije na cestách a v autě má kolo a lyže vždy připravené.

Tomáš Vychlopen

 

Přerovák jak vyšitý, který se živí prodejem sedlářského kování pro firmu Pethardware. Takže pokud máte doma psa, kočku a nebo koně tak s velkou pravděpodobností je tam na obojcích a vodítkách použito jejich kování.

Milovník sportu a bývalý vrcholový mládežnický fotbalista, velký lyžař, lezec i hokejista.

„Na kole jsem začal jezdit jako každé malé dítě na legendární BMX 20, kterou jsem dostal k vánocům v roce 1989. Postupem času přicházely období kde jsem jezdil denně a nebo třeba pár let na kole nejel vůbec. Asi před 10 lety jsem nastoupil do své první práce jako prodavač ve sportovním obchodě a tam jsem teprve pořádně přičichl k cyklistice, naučil se servis kola a poznal ty správně poblázněné lidi, zkrátka stal se ze mě cyklista.” 

Na kempech má Tom nepostradatelnou funkci mechanika, fotografa a především baviče. Když už holky nemůžou, Tom to táhne dokud je potřeba. Ano, i on ctí gentlemanská pravidla jako ostatní účastníci.

„Každý, kdo k nám na kemp přijede si sebou přiváží svůj jedinečný životní příběh, který mě zajímá. Vždy z kempu odjíždím unaven a obohacen o spoustu zážitků.”