BAV se s námi na Valašsku!

Letos se oba naše kempy odehrají ve hvozdech Valašska. Rádi bychom Vám tedy představili malinko Bike Arénu, ve které se na kempech budeme pohybovat. Jak nadpis napovídá - BAVit se budeme v Bike Aréně Vsetín, která se nachází nedaleko města Vsetína, přesněji nad vesničkou Semetín. Tato malebná a schovaná lesní zašívárna je pokryta sítí trailů různých obtížností, perfektně postavených tamními lidmi. Nutno podotknout, že o správné stavbě trailů něco vědí, protože v loňském roce se nám nevyhnul častý déšť, avšak na trailech podmáčená půda téměř nebyla znát. Což se málo kdy vidí, aby Vás za každou boulí neohazovala kaluž. V loňském roce jsme do této lokality zavítali poprvé a musíme říct, že to b

Nové video z Dolní Moravy!

Aaaaaaaaaaa..... Je to tu! Mnozí patrně již nedoufali, ale povedlo se. Náš poslední rest v podobě videa z kempu na Dolní Moravě je na světě. Snad se těm, kteří se kempu zúčastnilli, vybaví vzpomínky z loňského léta. A budou mít díky tomu trochu lepší týden. Připravte popcorn... Hrajem!

Specialized a Jarní jízda

Přemýšlíš o koupi nového kola, chtěla bys obměnit svůj vozový park nebo si jen chceš udělat radost? Je třeba myslet také někdy na sebe a dopřát si pohodlí. Proč ne třeba novým kolem. Specialized spustil svou akci zvanou Jarní jízda. Jejich kola si tak u vybraných prodejců můžete nakoupit za speciálních podmínek. A věřte nebo ne, jsou opravdu lákavé. Dones například své staré kolo, či jakoukoli starou skládačku co najdeš někde na chalupě a získej tak slevu -20% na kolo nové. Pokud ti doma chybí nejen kolo, ale i výbava... Pak můžeš využít akce - nakup kolo za plnou cenu a vyber si k němu v hodnotě 20% z ceny tohoto kola libovolné doplňky. Může to být helma, tretry, oblečení či jiné vybavení..

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com