COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Jak jste si možná stačili všimnou... Jedním z našich partnerů je firma CARUN a jejich konopné produkty.

Partneři, kteří nám pomáhají udělat kempy ještě lepší, jsou vždy spíše víc přátelé... Lidé ve které věříme a víme, že dělají svou práci stejně dobře jako my. Úcta a respekt jsou vlastnosti, které je stále těžší a těžší pohledat... 

A proto jsme hrdé, že se můžeme pyšnit právě logem CARUN na našich stránkách a jejich produkty na kempech. 

 

Nedávno vyšel na idnes.cz článek o Jirkovi Stablovi, n...

Tááákkk... Tady jsou ty naše dva letošní termínky... Přílišné pracovní vytížení Karla a Karla nám nedovoluje udělat letos více akcí. Nicméně o to víc budou tyto dva kempy vymazlenější. 

 

Těšit se opět můžete na stejnou organizační sestavu, nové programy, skvělé traily, peckózní hájenku s krbem... Stále platí, že žádný z kempů není stejný a ani letos tomu nebude jinak. Opravdu je se na co těšit.

Cena kempů zůstává stejná jako v loňském roce - 6290,-. Tato suma zahrnuje vše potřebné - výuku, do...

 

 

Trvalo to sice déle, než jsme původně chtěli, ale povedlo se a to nejhorší máme za sebou. Nový web je tu. Postupně se budou ještě dolazovat detaily, ale to nejdůležitější - přihlášky - by již mělo fungovat.

 

První kemp nás čeká na přelomu dubna / května, takže je na čase s rezervacemi. Vzhůru do toho!

 

Moc děkujeme za Vaši trpělivost a budeme se na Vás všechny těšit na Valašsku. A také moc děkujeme Péťovi, že nám s webem pomohl, protože my jsme s Karlem absolutní IT jelita.

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com