COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Letos se oba naše kempy odehrají ve hvozdech Valašska. Rádi bychom Vám tedy představili malinko Bike Arénu, ve které se na kempech budeme pohybovat. Jak nadpis napovídá - BAVit se budeme v Bike Aréně Vsetín, která se nachází nedaleko města Vsetína, přesněji nad vesničkou Semetín. 

 Tato malebná a schovaná lesní zašívárna je pokryta sítí trailů různých obtížností, perfektně postavených tamními lidmi. Nutno podotknout, že o správné stavbě trailů něco vědí, protože v loňském roce se nám nevyhnul...

Aaaaaaaaaaa..... Je to tu! Mnozí patrně již nedoufali, ale povedlo se. Náš poslední rest v podobě videa z kempu na Dolní Moravě je na světě. 

Snad se těm, kteří se kempu zúčastnilli, vybaví vzpomínky z loňského léta. A budou mít díky tomu trochu lepší týden.

 

Připravte popcorn... Hrajem!

Přemýšlíš o koupi nového kola, chtěla bys obměnit svůj vozový park nebo si jen chceš udělat radost? Je třeba myslet také někdy na sebe a dopřát si pohodlí. Proč ne třeba novým kolem.  

 

Specialized spustil svou akci zvanou Jarní jízda. Jejich kola si tak u vybraných prodejců můžete nakoupit za speciálních podmínek. A věřte nebo ne, jsou opravdu lákavé. 

 

Dones například své staré kolo, či jakoukoli starou skládačku co najdeš někde na chalupě a získej tak slevu -20% na kolo nové....

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com