COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Na přelomu dubna/května jsme se opět sešli s další skupinou nadšených bikerek a bikerů v Bike Aréně Vsetín a její krásné hájence.

Počasí nám přálo a tak se zúčastnění mohli i trochu opálit, krom toho, že se zlepšili na kole.

 

Letos se nám sešla opět jedinečná skupina, která vynikala především smyslem pro hru a zábavu. Takovou partu jsme na kempech ještě neměli. Všichni se přijeli bavit a také se trochu zmáčknout na kole. Programová linka se tedy linula v hodně týmovém duchu a za to jsme moc rá...

Už třetím rokem děláme naše kempy nejen s láskou ke sportu, ale i s láskou k přírodě. Snažíme se poskytnout účastníkům nejen pořádné zážitky, ale také se snažíme je nakazit láskou k přírodě jako takové. Trochu si uvědomit, že i my pocházíme z přírody a jak je důležité na to nezapomínat.

My sami podporujeme veškeré produkty a značky, které mají stejnou snahu. Proto je nám velkou ctí, že se letos můžeme pyšnit spoluprácí s německou značkou přírodní kosmetiky WELEDA. 

 

Na posledním kemp...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com