COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Ani jsme se nenadáli a je tu naše oblíbené období - babí léto. Rozhodli jsme se tedy tento čas věnovat kolu jak to jen půjde. Našli jsme tak skulinku v Téřině kalendáři a máme pár volných míst na lekce o následujících víkendech:

10.-11.09.2016     Brno a okolí

17.-18.09.2016     Praha a okolí

Pokud byste tedy měli někdy v tomto termínu zájem o lekci, dejte nám vědět na náš email info@kolonakemp.cz.

Tentokrát to netrvalo tak dlouho a máme tady další video z našich kempů. Tentokrát z jarního Valašska... Mrkejte, užívejte, nechte se motivovat... 

 Velký dík patří samozřejmě účastnicím a účastníkům, za jejich výkony a navození asi té nejlepší atmosféry co jsme na kempech zažili.

Ale také nesmíme opomenout náš realizační tým, bez kterého by Téra kempy nemohla uskutečnit. Takže, díky patří Tomu Vychlopenovi, Romče Abelové, Zuzce Líkařové, Aleši Trávníčku, Petru Kubíkovi, Romanu Kalabusovi a Re...

Jak jste již asi v předešlých měsících zaznamenali, náš partner Weleda rozjel kampaň pro podporu sportu #mujdovod. K tomu navíc osladili léto soutěží o dárkové balíčk plné lahviček s trochou ráje, jak my na kempech rády říkáme. 

Protože soutěž měla úspěch a lidé se opravdu začínají zamýšlet nad tím, co pro ně pohyb znamená... Tak se Weleda rozhodla v soutěžení pokračovat. Až do konce listopadu můžete pravidelně soutěžit a vyhrávat. Tak se mrkněte na jejich stránky pro více informací www.mujdu...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com