COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

A je to tu, naši milí!

Letos přicházíme s velkými novinkami. 

Podrobnější informace ohledně cen budou následovat, nicméně už teď si můžete zvýraznit do diáře některý z našich termínů.

Kempy v ČR budou vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé.

Kemp na Slovensku tak též.

Rakousko bude však pro středně pokročilé, řekněme, že se bude jednat spíše o takovou expedici. 

Toť vše, pro zatím.

Pac a pusu

Aaa... Je to tu. Malý dárek pro ty, kteří se účastnili podzimního kempu na Valašsku. Snad se i Vám vybaví ty skvělé vzpomínky a momenty, které vyvstanuly v mysli nám, když jsme si video poprvé pustili. Tenhle kemp byl výjimečný nejen neuvěřitelně teplým a kouzelným babím létem, skvělou skvadrou, novým organizačním týmem, novou restaurací... Ale i tím, co jste na kempu všechno zvládli! 

A tak, když to teď zpětně vidíme na videu, musíme Vás ještě jednou poplácat po ramenech za Vaše výkony....

Již tuto středu 14.12.2016 se spolu můžeme zase jednou potkat při naší Vánoční Noční KolOna Vyjížďce, kterou pro Vás pořádáme druhým rokem ve spolupráci se Ski a Bike Centrum Radotín.

Vydejte se s námi v klídku projet, užít si noční les a nějaký ten lehčí trailík... A následně poklábosit na terase s trochou dobrého pití a námi připravovanými dezerty.

Protože jste všechny holky šikovné, věříme, že nebudou chybět nějaké ty svetry s vánoční tématikou a třeba také něco z Vaší vlastní domácí tvorby...

Pořád Ti nepadl žádný dárek do oka? Žádný není dost dobrý? Příliš obyčejný? Možná bychom Ti dokázali pomoci...

Daruj k Vánocům dárkový poukaz na KolOna kemp, nebo na individuální lekci s Térou Votavovou!

Kemp, na který člověk jen tak nezapomene, pozná nové bikerky/ry, zlepší si techniku a navíc se i někam podívá.

Takový zážitek Vám nikdo nevezme! Takový zážitek nikde jinde nezažijete! Staňte se součástí KolOna komunity i Vy!

Více informací najdeš v sekci POUKAZY, nebo nám jednoduše napiš email i...

Může se zdát, že letošní sezóna ještě ani neskončila, nicméně ta nadcházející nám již klepe nezadržitelně na dveře. Je nám jasné, že byste rádi znali termíny kempů na další rok.

Ještě však potřebujeme pár dní na dolazení detailů a tak buďte, prosíme, trpěliví.

Co však nyní můžeme prozradit je, že na rok 2017 jsme se rozhodli kempy více specifikovat a také jsme vybrali nové, dobrodružné lokality. Ať si na své přijdou jak bikerky pokročilé, tak i začátečnice. 

I tentokrát...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com