COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Teeeeda... V takovou účast jsme ani nedoufali! Děkujeme všem zúčastněným a velice kreativním účastnicím/níkům.

Vrchlický by z Vás měl jistě radost!

Musíme se přiznat, že rozhodování bylo děsné. Je nemožné z tolika básní vybrat pouze jednu. Málem jsme se kvůli tomu poprali! 

Příště to uděláme slosováním, protože mít na tohle nervy... :-)

Musíme uznat, že jste nás opravdu pobavili! A proto níže najdete ty nejzajímavější kousky. Ty jsme si zkrátka nemohli nechat jen pro sebe! 

Nicméně celkovou, úpln...

Valentýn je za dveřmi...

My sice nepatříme mezi typy lidí, kteří nějak opěvují tento svátek, ale máme rády každou příležitost, kdy Vás můžeme nějak obdarovat, nebo Vám dát možnost si trochu v životě pohrát.

A tak jsme i svátek zamilovaných využily k tomu, aby si jedna z Vás mohla vysoutěžit super střevíčky od našeho partnera Specialized.

Jak na to?

Stačí, když nám složíte básničku :-)

Třeba nějakou... Kolovou... 

A pošlete nám ji do 13.2.2017 do 23:59 na email info@kolonakemp.cz

Naše odborná porot...

Po 30 letech závodění na nalajnovaných bikrosových a fourcrossových drahách připravuje Michal Prokop vůbec první akci ve vlastní režii. Dvoudenní enduro závod na oči pojmenovaný Blinduro se uskuteční 6. a 7. května v okolí Lipna nad Vltavou.

Vše o akci najdete na facebooku závodu zde.

„Stanovili jsme limit 300 účastníků, abychom stíhali časový plán, a také nechceme pustit do lesa o moc víc lidí, abychom traily ještě před otvíračkou neponičili. Nenapadlo mě, že celou kapacitu naplníme během něk...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com