COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

V druhé půli sedmého měsíce července se podíváme s našimi KolOna kempy konečně poprvé na Slovensko.

Pohybovat se budeme v oblasti Malino Brdo a bydlet v hotelu Malina. Tamní traily jsou perfektní pro výuku těch, kteří už na kole párkrát stáli. Naším úkolem bude účastnice vypiplat do parády, aby na konci kempu věděly, jak zvládnout nerovný terén a jak s kolem pracovat. 

Jestli stále váháte jestli vyrazit či ne, možná Vám k tomu pomůže dnešní reportáž v pořadu Víkend na TV Nova. Tak koukejte ve...

O uplynulém víkendu jsme se zúčastnily ještě s pár bývalými kemperkami KolOna premiérového závodu Blinduro na Lipně nad Vltavou. Závod pořádaný hvězdou české gravity scény Michalem Prokopem, postavený na tom, že se pojede na oči. Žádný trénink, žádné načtené trasy, prostě na blind. A jaké to bylo? My jsme si to užily moc, ale zajímavější bude pohled jedné z našich kemperek. 

Lu přijela teprve minulé pondělí z KolOna kempu v Moravském Krasu a o čtyři dny později už byla úplnou náhodou vypsaná...

Ani jsme se nenadáli a už za sebou máme první letošní KolOna kemp. Tentokrát nás pohostil Singltrail Moravský Kras a musíme uznat, že to byla dobrá volba!

Ikdyž to ze začátku vypadalo, že nás počasí neúprosně roznese na kopytech, vše se nakonec umoudřilo a my si užili hromadu sluníčka a zpívajících ptáků.

Skupina, která se nám v Krase sešla byla opět naprosto unikátní a tak jsme přijeli zpět domů z novými informacemi, zážitky a přáteli. 

Rozepisovat se o kempu víc asi nemá úplně cenu, protože v...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com