COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

V Srpnu od 22. do 27. se přesuneme s těmi, kteří už se na kole cítí malinko jistěji do Rakouska, konkrétně do okolí Zillertalu, kde nás přivítá krásná chaloupka House4Elements. Kemp, který připravujeme už dva roky se konečně stane skutečností. Je to taková špička ledovce letošní sezóny. Tak si to nenechte ujít.

Čeká nás velice útulné a přátelské zázemí s nádherným okolím ideálním pro ryzí trailování... Někdy se mihneme v bikeparku, jindy se zase vydáme na sjezd z hřebene protějšího kopce a ne...

Na našich kempech máte možnost vyzkoušet různá kola, která nám půjčuje partner Specialized ze své bohaté testovací flotily. Tato kola se pak na konci sezóny prodávají za velice příjemných podmínek a zárukou na rám 1 rok. 

Ta chvíle nastává právě teď. Pokud tedy přemýšlíte o koupi biku či silničky, máte možnost pořídit ty spíše vyšší modely za ceny těch základních. 

Pokud byste o nějaké kolo měli zájem, napište SMS Téře na telefonní číslo +420 728 553 769 s velikostí kola, popřípadě výškou...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com