COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Pozvání pro celou rodinu KolOna platí pro všechny, které se kolem našeho uskupení motají, motaly, nebo budou motat. Holky, které se účastní vyjížděk v Praze, nebo některého z kempů, či jiných akcí s námi. Všichni jste zváni na večerní posezení a slavnostní předání tajuplných KolOna pytlíků, které si některé z Vás vyjezdily pravidelnou účastí na našich pražských vyjížďkách.

Zveme Vás tímto na naši sešlost, která se koná 31.10. ve vinárně Po letech (pražského povstání) od 19.30! Posedíme, poklá...

Letošní rok byl opravdu náročný. Pro tým KolOna byl plný změn a novinek. Ať už se bavíme o změnách zaměstnání, očekávání nového přírustku, nových lokalitách, nových kolech a nově vzniklých přátelství. Všechny tyhle novoty nás natolik utahaly, že si musíme chvilku odpočinout a tak bychom podzim rádi využili na takový malý, ale vlastně velký restart. 

Připravujeme videa z uplynulých kempů, nové termíny a nové lokality na další sezónu... Ale hlavně! Hlavně se potýkáme s problémy ohledně našeho e...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com