COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Tady to je... Poslední z našich letošních videí. Užijte si ho tak, jako my a budeme se těšit na naše setkání v příštím roce na vyjížďkách, kempech či při individuálních lekcích. 

Váš tým KolOna 

Jak jsme slíbili, přinášíme dnes další video z jednoho z letošních kempů. Tentokrát jsme zavítali na slovenské Malino Brdo, kde se o nás postaral hotel Malina a bike park Malino Brdo. 

Jaké to bylo? Za nás dáváme rozhodně palec nahoru a to jak účastnicím, tak počasí, hotelu i okolí. Dovolenou bychom si tam rozhodně dokázali představit. Přesvědčte se sami.

Další a poslední letošní video spatří světlo světa na Štědrý den. Takže, ženy... Najděte si chvilku během příprav tohoto slavného dne a sedn...

Protože jsou ty Vánoce, rozhodli jsme se, že Vám budeme letošní videa z kempů dávkovat postupně... A tak si po adventní neděli, můžete místo pálení svíčky pustit jedno z našich videí. 

Jsou celkem tři. A tak dnes odhalíme první z Moravského Krasu, příští pondělí na Vás bude čekat to ze slovenského Malino Brdo no a na Štědrý den na Vás bude čekat grande finále v podobě rakouského Zillertalu.

Za všechna videa patří velký dík opět našemu skvělému - Petr Kubík a jeho společnosti Profesionalni...

Ano, tak jste se konečně dočkali. Termíny KolOna kempů pro rok 2018 jsou na světě!

Od teď se můžete přihlašovat v sekci "PŘIHLÁŠKY" na libovolný termín. Kapacita kempů je maximálně 16 osob (kromě Rakouska, tam je kapacita maximálně 10 osob).

28.4. - 1.5.2018       "S jarem z lehka"   Singltrail Moravský Kras - ZAČÁTEČNÍCI                       6.990,-

3. - 8.7.2018            "Zážitek musí být!"   Rakousk...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com