COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Říkali jsme si, že by byla škoda o to některé z vás ochudit a tak jsme našli způsob jak navýšit kapacitu kempu pro pokročilé, který se odehraje 3.-8.7.2018 v rakouském údolí Zillertal. 

Přeci jen je to naše třešnička na dortu a tak by byla škoda ji držet zbytečně moc pod pokličkou.

Takže, ať už jsi holka, nebo kluk a chceš se s námi vydat za dobrodružstvím, naučit se ježdění ve volném terénu, v bikeparku, naučit se taky první skoky, pokochat se nádhernými výhledy, zažít občas i něco co se ti j...

Ani jsme se nenadáli a je po všem. Je to několik dní, co jsme na penzionu Kůlna v Jedovnici přivítali přes 20 milovnic kola. Počasí nám neskonale přálo, příroda byla v tom největším rozpuku, kuchař vyvářel s láskou, traily prášily a my tak měli ideální podmínky se vyřádit do sytosti. 

Holky byly statečné, oplývaly neskonalou důvěrou v náš tým a díky tomu jsme udělali všichni společně obrovský kus práce. No, u srdíček nás teď hřeje pocit, že zase dalších dvacet holek to bude roztáčet před zrak...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com