COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Máte v okolí někoho, kdo má rád jízdu na horském kole? Nevíte, co jí/mu koupit, protože si vše musí vybrat sama/sám a tak by to nebylo překvapení? Nebo s Vámi Vaše přítelkyně, maminka, manželka nechce jezdit na kole, protože Vám nestačí, Vy na ni nemáte tu správnou trpělivost, ale chtěli byste, aby se na kole zlepšila, aby se tolik nebála a mohla s Vámi jezdit?  

Ať už je ten, na koho myslíte začátečnice/ík, pokročilá/ý, máme pro Vás poukaz na jeden z našich KolOna kempů, nebo na in...

Než opadá listí z dubu jsme tu s novými termíny pro nadcházející rok. :-)

Zatím Vám můžeme prozradit jen tolik, že začneme již v dubnu a potom pojedeme každý měsíc, až do října. Některé lokality budou stejné z loňska a jiné zase úplně nové. Pojedeme domů i ven. Někdy to bude pouze pro holky, jindy pro všechny, někdy pro začátečnice, jindy pro pokročilé... Zkrátka, u nás si přijde na své každý.

Pokud přemýšlíte o kempu, který není jen o kole, ale i o zahnání strachu, vytvoření nových přátelství...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com