COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Letošní třešničkou na dortu sezóny našich KolOna kempů bude bez pochyby jubilejní 20. kemp, který se odehraje ve Španělsku, v oblasti Asturias a to v termínu 5.-14.9.2019. Bude to oslava se vším všudy a tak se, krom tamních trailů, také pověnujeme surfování. 

Užijeme si 10 dní plných výletů, bikování, surfování, oslavování, dobrého jídla a tak vůbec. Na tento kemp můžete vzít partnera, partnerku, kamarády, manžely, manželky, mámu, tátu, bráchu, ségru... Zkártka kohokoli. Nemusíte nutně v...

Bohužel se nám letos stala jedna taková nemilá věc, ze kterého naše srdíčka krvácí, ale co se stalo, stalo se a jediné, co se s tím dá dělat je se s tím smířit. Moc se za to omlouváme, ale nemohli jsme tomu zabránit.

Našemu dvornímu kameramanovi Petrovi nějací chuligáni vykradli na podzim auto a kromě nechutně drahé techniky mu odcizili také náš disk plný veškerých záběrů ze všech KolOna kempů! 

Takže, pokud někdo někde uvidíte někoho se žlutým externím diskem WD, berte ho do kravaty a utíkejt...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com