COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Pořád jste se po nich ptali, chyběli vám a my jsme na ně v minulém roce neměli čas. Proto jsme se letos rozhodli tuhle tradici obnovit a zase jí nastavit nějaký řád a směr.

Jaro sice v nížině už řádí jako pominuté, ale my nic nechceme uspěchat. A tak, začneme společným setkáním 4.4.2019 v 19.00 v Praze (místo upřesníme později v události na FB). 

Tam vám představíme:

- letošní systém vyjížděk,

- věrnostní program včetně cen pro ty nejoddanější,

- nové průvodkyně a průvodce, kteří se o v...

Už za pár dní oslavíme symbolicky Mezinárodní Den Žen, protože kdo jiný by ho měl slavit spíš, než KOLO+ONA?!

K této příležitosti pro vás máme připravené malé překvapení a tak nás 8.3.2019 sledujte, ať Vám nic neunikne!

Váš tým KolOna

Už je tomu 5 let, co jsme uspořádali první KolOna kemp na Dolní Moravě. Ale letos také odstartujeme sezónu 15tým kempem a uzavřeme ji kempem 20tým. No, uvažte, to už nejsou malá jubilea. 

Navíc, naše velitelka, zakladatelka KolOna kempů, bývalá závodnice Téra Votavová letos slaví i své významné kulaté... narozeniny a tak je třeba tento rok pojmout ve velkém stylu.

Letos se můžete těšit na spoustu akcí. Čekají nás nejen kempy, ale i další příležitosti, kde společně můžete strávit s Térou a...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com