COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". V případě, že se kemp nebude moci uskutečnit v běžném rozsahu, budeme nabízet alternativní řešení dle situace. Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Jako každý kemp, i na červencový rakouský kempík (16.-21.7.2019) plný nekonečných výhledů, přírodních trailů se spoustou zábavy kolem se nám uvolnila nějaká místa. Odpadlíci jsou zkrátka všude.

Pokud tedy hledáš parádní dovolenou na kole s partou lidí podobně ložených, máš celoodpružené kolo a rád/a trailuješ, přihlas se na náš KolOna kemp Alpská srdcovka.

Bydleníčko na House4Elements, což je chaloupka, na kterou nezapomeneš.

Plná penze. Pivo. Teráska. Grilování. Bikování. Kochačky. Koupačky. V...

Slibovali jsme Vám pravidelné vyjížďky a svého jsme také dostáli. Opět letos jezdíme každou středu na MTB vyjížďky a každý čtvrtek na ROAD vyjížďky.

Obtížnosti jsou různé, ale vždy se dá vyjížďka absolvovat dohromady s různě zdatnými účastnicemi, protože nejtěžší úseky lze vždy objet lehčí variantou. Také nechybí pravidelné zastavení na pivo, nebo něco dobrého na zub.

Pravidelné středy na MTB vede náš Jakub HrrZkopce a Veronika Hoopoe. Tihle dva se starají o to, abyste vždy v pondělí věděli, k...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com