COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

Objednej od 1.12. do 31.12.2019 poukaz na KOLONA KEMP a dostaň k němu zdarma nástěnný kalendář KolOna 2020.

***********

Nevíte, co dát Vašim blízkým k Vánocům? Všechny hmotné věci už mají, nebo si je koupí? A Vy jim nechcete dávat zbytečnosti? 

Darujte jim poukaz na bike kemp, nebo výukové lekce!

Formulář pro objednání najdete zde.

Zážitek, který mohou absolvovat jak sami, tak s Vámi, nebo využít možnosti poznat nové přátele a lidi se stejným zájmem.

Můžete zvolit třeba:

  • kemp:

    • obecně -...

Je Ti mimo sezónu po KolOně smutno? Chybí Ti atmosféra, kterou si pamatuješ z kempu? Chceš si občas připomenout, jaké to bylo? 

Nebo... Tvůj manžel, přítel, taťka, děda mají v dílně vylepený kalendář s nahotinkami? To už je přežitek, pověs mu tam kalendář plný bikerek!

Hodí se na záchod, do práce, do kuchyně, do dílny... Zkrátka užitek a radost udělá kdekoli. 

V kalendáři najdeš nejen fotky z kempů, ale také termíny kempů a událostí KOLONA pro nadcházející rok. 

Objednej si nástěnný ka...

Právě jsme spustili přihlašování na KolOna kempy a další události v sekci "KEMPY". Zde budeme postupně přidávat všechny kempy a akce, kde se po kliknutí na vybranou událost budete moci přihlásit. Pojďte na to!

Vzhledem k omezeným kapacitám, abychom zachovali kvalitu služeb a péče, kterou Vám během kempu poskytujeme, doporučujeme přihlašování neodkládat, protože se snadno stane, že na Vás nezůstane místo. 

Také máme k mání poukazy, abyste mohli na Vánoce obdarovat své nejmilejší třeba kempem, n...

Srdečně Vás zveme!

Tým KolOna

Velice brzy spustíme přihlašování na KolOna kempy a další události v sekci "KEMPY". Zde budeme postupně přidávat všechny kempy, kde se po kliknutí na vybraný kemp budete moci přihlásit. V neděli večer, 3.11.2019, se můžete těšit!

Vzhledem k omezeným kapacitám, abychom zachovali kvalitu služeb a péče, kterou Vám během kempu poskytujeme, doporučujeme přihlašování neodkládat, protože se snadno stane, že na Vás nezůstane místo. 

Již teď si můžete prohlédnout a pročíst některé nabídky kempů, ovšem...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com