COVID-19:

Rezervace na individuální a skupinové lekce nejlépe telefonicky, přímo u Téry: +420 728 553 769. Termíny se přizpůsobují na míru dle Vašich požadavků.

Rezervace na kempy stále běží. Přihlašovat se můžete v sekci "KEMPY". Přidali jsme i nové termíny, abyste si mohli vynahradit odložený start sezóny.

V době karantény se našel čas i na přípravu malé blbůstky v podobě eshopíku s drobnostmi pro radost. Na horní liště klikněte na e-shop a dostanete se do našeho online obchůdku, kde si můžete objednat nějaké ty drobnosti z naší dílny a podpořit nás tím v době vládních restrikcí, ale hlavně se s námi identifikovat a přivést KOLONU i do svého každodenního života.

Eshopík ještě není pořádně ozkoušen, omluvte proto případné nedostatky :-)

Váš tým

KOLONA

Nemůžeš si dovolit brát v práci tolik volna, aby ses účastnil/a jarního kempu? Vyraz s námi na kemp na hřebeny Krkonoš, na boudu Klínovka. Mistr Jan Hus se totiž svými činy zasadil i o to, že v pondělí 6.7.2020 máme státní svátek, proto se i náš kemp koná od pátku večer 3.7 a končí v pondělí odpoledne 6.7.2020. Kemp je určen jak úplným začátečnicím/kům, tak i mírně pokročilým.

Klínovka je místem, kde Téra tráví všechen volný čas a lidi z boudy jsou její druhá rodina. Nejromantičtějš...

Je to taková hra s termíny a křišťálová koule může být vzácnější, než kdy před tím. Právě proto je potřeba využít toto období, kdy se mi v diáři uvolnila spousta víkendů i všedních dní, díky zrušeným velkým akcím. Konečně se dostane na všechny dřív, než v září, jak tomu bývalo v minulých letech.

Tohle je skvělá šance pro ty z Vás, kdo ještě nemáte svůj termín na individuální, či skupinovou lekci a potřebujete vyrazit ven!

Hromadné akce budou pravděpodobně ještě zakázané vládou, ale výuku jeden...

Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com