Seznam všech našich kempů a událostí pro rok 2020. 

Zde naleznete termíny kempů, které nás letos ještě čekají. Termíny pro rok 2021 budeme zveřejňovat během podzimu. Pokud si je nechcete nechat ujít, přihlaste se dole k odběru newsletteru.

Po najetí myší na vybranou událost se Vám zobrazí zkrácený popis, po kliknutí na tlačítko "Přihlásit se" si budete moci přečíst kompletní popis daného kempu, nebo události. Uvnitř vždy najdete popis lokality, programu a specifické poznámky o dané události. Pokud se rozhodnete se přihlásit stačí tam kliknout na tlačítko "Přihlásit se", nebo "RSVP", zobrazí se Vám registrační formulář, který vyplníte, kliknete na tlačítko "Odeslat" a je to! V případě jakýchkoli dotazů se na nás nebojte obrátit (telefon i mail najdete v sekci KONTAKT)!

 

Váš tým KolOna

Holčičácký víkend v Kérkonoších
Fri, Sep 25
Pension U Königsmarků
Sep 25, 6:00 PM – Sep 28, 1:00 PM
Pension U Königsmarků, Vrchlabí 87, 543 02 Vrchlabí, Česko
Podzimní setkání příznivkyň a příznivců KolOna, kteří mají rádi kolo. Příjemný víkend, s využitím státního svátku. Žádné drilování, pouze 3 dny plné ježdění v úchvatné krkonošské krajině. Kromě kola se můžete těšit na večery plné zábavy, dárky od našich partnerů atp. Cena: 5.890,-

PŘIVEĎ 

KÁMOŠKU A ZÍSKEJ 

SLEVU 5%.*

* Do poznámky uveď jméno kamarádky, kterou jsi přivedla. Sleva ti bude odečtena při platbě. Slevy nelze sčítat.

pouze víkend

Využij 

státního svátku

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com