BAV se s námi na Valašsku!

Letos se oba naše kempy odehrají ve hvozdech Valašska. Rádi bychom Vám tedy představili malinko Bike Arénu, ve které se na kempech budeme pohybovat. Jak nadpis napovídá - BAVit se budeme v Bike Aréně Vsetín, která se nachází nedaleko města Vsetína, přesněji nad vesničkou Semetín. 

 Tato malebná a schovaná lesní zašívárna je pokryta sítí trailů různých obtížností, perfektně postavených tamními lidmi. Nutno podotknout, že o správné stavbě trailů něco vědí, protože v loňském roce se nám nevyhnul častý déšť, avšak na trailech podmáčená půda téměř nebyla znát. Což se málo kdy vidí, aby Vás za každou boulí neohazovala kaluž. 

 V loňském roce jsme do této lokality zavítali poprvé a musíme říct, že to byla láska na první pohled. Nádherná krajina, různé typy stromů, perfektní traily, příjemní lidé a navíc hájenka mimo civilizaci celá jenom pro nás. No, zkrátka ideální bikové prostředí. 

 

Pokud byste se rádi podívali, jak to v BAVu vypadá a také byste chtěli sledovat jejich aktivitu, navštivte BAVský facebook.

https://www.facebook.com/singletrail.cz/

 

 

Please reload

Recent Posts

January 20, 2020

Please reload

Archive
Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com