top of page

BAV se s námi na Valašsku!

Letos se oba naše kempy odehrají ve hvozdech Valašska. Rádi bychom Vám tedy představili malinko Bike Arénu, ve které se na kempech budeme pohybovat. Jak nadpis napovídá - BAVit se budeme v Bike Aréně Vsetín, která se nachází nedaleko města Vsetína, přesněji nad vesničkou Semetín.

Tato malebná a schovaná lesní zašívárna je pokryta sítí trailů různých obtížností, perfektně postavených tamními lidmi. Nutno podotknout, že o správné stavbě trailů něco vědí, protože v loňském roce se nám nevyhnul častý déšť, avšak na trailech podmáčená půda téměř nebyla znát. Což se málo kdy vidí, aby Vás za každou boulí neohazovala kaluž.

V loňském roce jsme do této lokality zavítali poprvé a musíme říct, že to byla láska na první pohled. Nádherná krajina, různé typy stromů, perfektní traily, příjemní lidé a navíc hájenka mimo civilizaci celá jenom pro nás. No, zkrátka ideální bikové prostředí.

Pokud byste se rádi podívali, jak to v BAVu vypadá a také byste chtěli sledovat jejich aktivitu, navštivte BAVský facebook.

Recent Posts
Archive
bottom of page