top of page

Pravidelné vyjížďky - Praha

Milé spřízněné kolo dušičky,

na kole jezdíme s láskou a naším velkým přáním je, aby sis kolo užívala stejně jako my a proto jsme před čtyřmi roky přišly na nápad, který dal dohromady partu holek se stejnými zájmy. Vznikly tak pravidelné KolOna vyjížďky.

Určitě má každá z Vás nějaké přání, co na kole zlepšit. Ať jsou to výjezdy do kopce, věčný strašák sjezd přes kořeny, vylepšit fyzičku, připravit se na závod nebo si naopak jen odfrknout od hektického dne. Na našich pravidelných KolOna vyjížďkách jezdíme pro radost a pomalu všechny překážky odbouráváme. Jak jinak se na kole zlepšit než pravidelnou jízdou. :)

A kdo jezdí může sklízet ovoce.... nebo náš tajemný KolOna pytlík?!

A kdo jezdí ještě víc, vyjezdí si přilbu Specialized.

Tak, tak, snaha se cení i na našich vyjížďkách… Pro letošní sezónu jsme připravily tyhle lákavé taháky, abychom Vás potěšily a zároveň odměnily za Vaši snahu.

Za 8 nasbíraných razítek z vyjížděk získáš náš tajemný KolOna pytlík, který v sobě skrývá zajímavé a praktické dárečky od našich partnerů, které jen tak někdo nemá. ;)

Specialized růžové montpáky, holčičí bidonek, origo notýsek, tričko a Cerea mňamky na výlety.

Když budeš jezdit ještě víc čeká na tebe přilba Specialized. Za 14 razítek si můžeš vybrat model a barvičku podle tvého gusta a to z modelů Ambush, Andorra nebo nové Propero 3.

Věříme, že jsme Tě teď trochu namotivovaly a brzy se s Tebou setkáme na vyjížďkách.

Startujeme 12.dubna 2017

Sraz: 17:30 Pumptrack Braník, Ledařská ulice

Na vyjížďky se domlouváme ve FB skupině: KolOna

Budeme se na vás těšit.

Téra, Romča a Dadul

Recent Posts
Archive
bottom of page