top of page

Další kemp se odehraje v Rakousku

V Srpnu od 22. do 27. se přesuneme s těmi, kteří už se na kole cítí malinko jistěji do Rakouska, konkrétně do okolí Zillertalu, kde nás přivítá krásná chaloupka House4Elements. Kemp, který připravujeme už dva roky se konečně stane skutečností. Je to taková špička ledovce letošní sezóny. Tak si to nenechte ujít.

Čeká nás velice útulné a přátelské zázemí s nádherným okolím ideálním pro ryzí trailování... Někdy se mihneme v bikeparku, jindy se zase vydáme na sjezd z hřebene protějšího kopce a nebude chybět ani expedice na jeden z vyšších kopců.

Budeme se pohybovat v náročnějších terénech, než je na našich kempech běžně zvykem a to jak z hlediska techniky jízdy, tak i fyzičky. Přeci jen bude mnohdy potřeba se vyškrábat za tou nádherou, protože kdyby se tam člověk dostal příliš snadno, nebyl by to ten pravý a zasloužený sjezdík.

Začínáme v úterý, nájezdem na večer, v klídku a pohodě. Večer se necháme vtáhnout příjemnou atmosférou, kterou pro nás připraví naše milá hostitelka z House4Elements, ugrilujeme nějakou flákotu a ráno se vydáme poprvé na kolo. Kromě ježdění se můžete těšit na pravidelné koupačky v bazénu a biotopu, výuku v terénu, nějakou tu jógu a kdo bude jóóó šikovný, naučíme ho i jak se dělá tradiční rakouský Kaiserschmarn.

Zkrátka, o zábavu, zážitky a dobrodružství nebude nouze, protože nás čeká i taková jako trošku menší expedice na jeden z vyšších vrcholů.

Zbývá posledních 5 volných míst, tak neváhejte a pojďte do toho s námi! Pokud se už na kole cítíte trošku jistěji a troufnete si na trochu kořenů, občas nějaký ten kámen a prudší klesání, pak není důvod abyste nejeli. Tentokrát bereme kluky i holky, protože tento kemp se opravdu od ostatních liší zásadně. Je postaven pouze pro 10ti členou skupinu bikerek a bikerů a celkově je to taková jedna velká dovolená.

Pokud jsme tě nalomili, stačí vyplnit registrační formulář v sekci REZERVACE/TERMÍNY. A JE TO!

Postaráme se za tebe o bydlení, stravu, výuku, doprovodný program, bazén a nějaké ty drobné dárečky... Na tobě zůstane jen doprava :-)

Budeme se na moc těšit!

Tým KolOna

Recent Posts
Archive
bottom of page