top of page

Daruj k Vánocům POUKAZ na kemp, nebo lekci

Objednej do 30.11.2020 poukaz na KOLONA KEMP a dostaň k němu zdarma náramek, nebo dřevěnou Klíčenku KOLONA.

***********

Nevíte, co dát Vašim blízkým k Vánocům? Všechny hmotné věci už mají, nebo si je koupí? A Vy jim nechcete dávat zbytečnosti? Darujte jim zážitek a možnost se něco učit.

Tyhle chvíle jim nikdo nevezme, zůstanou jim v paměti na věky. Darujte bike kemp, nebo výukové lekce!

Zážitek, který mohou absolvovat jak sami, tak s Vámi, nebo využít možnosti poznat nové přátele a lidi se stejným zájmem.

Můžete zvolit třeba:

KEMP:

Obdarovaný/á si po získání poukazu vybere termín a lokalitu sám/sama. V nabídce jsou každý rok kempy pro začátečnice, mírně pokročilé i pokročilé. V cizině děláme kempy pouze pro pokročilé. Veškeré termíny a ceny najdete v záložce "KEMPY" (od 2.11.2020). Orientační cena: 4-denní kemp v ČR 7.990,-; 6-ti denní kemp v zahraničí - Rakousko, Zillertal; 20.-25.7.2021 - 12.990,-, obojí s plným servisem.


VÝUKOVÉ LEKCE PRO JEDNU OSOBU Vyberete počet lekcí (jedna trvá 60 min), město/místo konání a obdarovaný/á se nám ozve, až poukaz dostane a společně najdeme vhodný termín a konkrétní místo. Doporučujeme zvolit minimálně 2 lekce, jedna je neefektivní. Více informací najdete v záložce "LEKCE". Cena této formy výuky se odvíjí od lokality a délky trvání (náklady na dopravu, opakování atp.). Doporučujeme zavolat Téře a domluvit se (+420 728 553 769)


VÝUKOVÉ LEKCE PRO SKUPINU (2-8 osob) Vyberete počet lekcí (jedna trvá 60 min) a osob, město/místo konání a obdarovaný/á se nám ozve, až poukaz dostane a společně najdeme vhodný termín a konkrétní místo. Pro menší skupinu je vhodnější zvolit alespoň půl dne, ideální jsou dva dny a více. Více informací najdete v záložce "LEKCE". Cena této formy výuky se odvíjí od lokality, počtu osob a délky trvání (náklady na dopravu). Doporučujeme zavolat Téře a domluvit se (+420 728 553 769)


VÝUKOVÉ LEKCE PRO SKUPINU (9-20 osob) Vyberete počet lekcí (jedna trvá 60 min) a osob, město/místo konání a obdarovaní se nám ozvou, až poukaz dostanou a společně najdeme vhodný termín a konkrétní místo. Pro větší skupinu je vhodnější zvolit alespoň den. Více informací najdete v záložce "LEKCE". Cena této formy výuky se odvíjí od lokality, počtu osob a délky trvání (náklady na dopravu). Doporučujeme zavolat Téře a domluvit se (+420 728 553 769)


PRŮVODCOVANÝ VÝLET Jedete například někam na dovolenou, neznáte to tam a nechce se Vám trávit čas nad studováním mapy, nechcete při výletu neustále vytahovat mobil, abyste se zorientovali v terénu, jezdit s plným batohem? My to uděláme za Vás. Protáhneme Vás zajímavým okruhem, vypíchneme zajímavosti, zavedeme Vás na výjimečná místa atp. Cena této formy poukazu se odvíjí od konkrétních požadavků klienta, počtu osob a lokality. Doporučujeme zavolat Téře a domluvit se (+420 728 553 769)

***************

Veškeré objednávky poukazů provedené do 30.11.2020 dostanou automaticky zdarma samolepky, náramek, nebo dřevěnou klíčenku KolOna (neplatí při online zaslání poukazů). Objednávkový formulář vás navede.

Comentários


Recent Posts
Archive
bottom of page