top of page

Deník Rajdy No.1

V loňském roce jsem měla tu čest psát každý měsíc stránku až dvě o věcech, které mě napadají, na které se mě ptáte a co nás zajímají, do známého bajkového časopisu VELO. Každý měsíc jste tak mohli nacházet Deník Rajdy pojednávající o různých tématech ve všeobsahujícím a kultovním plátku. Při psaní prvního dílu se mi ruce klepaly nad klávesnicí s obavami, že mi to omlátí o hlavu nejen v redakci, ale i čtenáři. Nicméně, ukázalo se, že vás to celkem dost pobavilo a tak jsem si řekla, že by bylo škoda, aby Deník Rajdy upadl po roce v zapomnění.


Dostala jsem svolení od samotného vládce redakce, že si své deníky můžu dát k sobě na web. A tak... Vám je sem co týden budu vkládat.


Berte to jako takovou malou satisfakci za to, že jsem po extrakci titanu z mé nohy a nemůžu s Vámi ještě nějaký ten pátek na kolo.


Individuální výuka začne probíhat na apríla, tedy od 1.4.2021. Termíny kempů jsme zatím vyhodili jen v malém počtu, protože nevíme jaká bude situace, takže pokud se vám žádný termín nehodí, nezoufejte a klidně se nám ozvěte, že byste chtěli jet, ale potřebovali byste jindy a my na to budeme myslet až budeme přidávat další termíny. Registrace na již vypsané kempy jedou!!!


Než se opět postavím řádně (teď nemyslím jen rehabilitačně, ale pracovně) na kolo, můžete se zabavit postupným přidáváním dílů Rajdy, občasným zkouknutím nějakého toho postu na sociálních sítích a sezónu rozjedeme na plný kecky pravděpodobně až v dubnu. Ono to vlastně ani ničemu nevadí. Přeci jen vždy doporučuji se před výukou nejprve trochu po zimě rozjezdit, abyste se na kole necítili, jakože na něm sedíte naopak :-)


Držte se a těšte se


Vaše Téra a tým KOLONAComments


Recent Posts
Archive
bottom of page