top of page

Jaký bude KolOna kemp "S létem z lehka" 24.-27.6.2021?

Nemáš ze sebe na kole dobrý pocit? Chlap ti nedokáže vysvětlit co máš s kolem dělat? Bojíš se? Často z kola slézáš, protože si nevěříš?


Vydej se za námi na 4 denní kemp v krásném a malebném prostředí penzionu Kůlna v srdci Moravského Krasu.


Postaráme se o tebe královsky, aby ti nic nechybělo, cítila jsi se dobře a užila si těch pár dní na maximum.


Krom toho poznáš další supr jezinky. Odpočineš si od všedních starostí, protože my zaměstnáme nejen tvé tělo, ale i hlavu na tolik, že na starosti nebudeš mít čas.


Proč 4 dny? Jízda na kole se nedá naučit za den. 4 dny jsme na základě letitých zkušeností zvolili proto, že je to minimum za které se dá už něco stihnout. Také, je to už dostatek dní, aby ses naladila na náš rytmus a zapomněla na každodenní starosti a soustředila se jen na sebe. Za 4 dny se naladíš na naši hravou vlnu a vrátíš se zpět do dětství, kdy hra byl základ života. V dospěláckém světě už moc prostoru na hraní není a proto je potřeba si to občas připomenout. A kde jinde než na KolOna kempu, kde tím krásně odlehčíme soustředěné chvilky na kole?!

Za 3 noci si jak odpočineš, tak stihneš i posedět se skleničkou s ostatními a zvládneš i jeden pěkný večerní společenský program.


Na kole tě naučíme základy, aby sis více věřila, zdolala většinu běžných překážek, zvládla spoustu úseků, které bys jindy svedla, naučila se pracovat se strachem a věděla na jaké nejčastější chyby si dát při své jízdě pozor. Naučíš se také jak se o své kolo postarat, jak se postarat o své tělo před a po vyjížďce, jak se vhodně oblékat do každého počasí, co si nalít do lahve, čím ošetřit odřeniny a spoustu dalšího.


Kolik toho najezdíme? Na kilometry to úplně moc nebude, to se nemusíš bát. Ale spoustu práce uděláme na malém prostoru, kde si budeme zkoušet různá cvičení, která nám pomohou se připravit na samotnou jízdu v terénu. Nikam se nespěchá, takže se neboj, že by se na tebe čekalo. Takhle to u nás neděláme!


Všechno krok po kroku, trpělivě. Od nejlehčích cvičení na louce až po plynulou jízdu v trailu.


S námi se nudit nebudeš, to ti můžeme slíbit!


Seber odvahu a přihlas se na kemp hned.


Budeme se těšit


Tým KOLONAΣχόλια


Recent Posts
Archive
bottom of page