top of page

Soukromá výuka letos startuje 1.4.2022

Své lekce si můžete objednávat nejlépe telefonicky, nebo emailem již nyní!


Termíny se rychle plní a proto se snažím domlouvat lekce dopředu (většinou přidáváme náhradní termín - "kdyby něco"), protože v sezóně se snadno stane, že už nebude volný termín. Proto, prosím, se svou objednávkou neotálejte.


Jak si výuku objednat?

Nejlépe telefonicky, nebo SMS, případně emailem.

Po telefonu vždy společně domluvíme na co se během výuky zaměříme, dle Vašich potřeb a představ. Zrovna tak vybereme vhodné místo konání, termín a délku výuky.


Nevíte, co přesně potřebujete? Nebo co můžete očekávat?

Nevadí, vše spolu během krátkého dialogu dohodneme a na základě Vašich potřeb doporučím výukový postup, případně i lokalitu a délku výuky.

V případě, že máte představu o tom, co se chcete naučit a kde, přizpůsobím se vašim požadavkům.

Výuka pak následně probíhá vždy krok po kroku, dle Vašich schopností a dovedností. Vždy od jednoduchého k těžšímu bez jakéhokoli tlaku, nebo spěchu.


Pro koho je výuka vhodná?

Pro kohokoli, kdo se na kole necítí jistě, pohodlně a bezpečně. Je jedno zda je cílem zrychlit, vyhrát, zvládnout vyjížďku s manželem, neuhnat si ostudu před přítelem, zrehabilitovat se po zranění, nebo třeba získat jistotu pro cyklo výlety s Vašimi potomky. Cíle jsou různé.

Výuka může probíhat jeden na jednoho, nebo v malé skupince, či v rodinném kruhu. To je opravdu jen a jen na Vás a Vašich představách a očekáváních.


Tolik asi ve zkratce o soukromých lekcích s Térou.

Soukromou výuku nabízím letos 9.rokem a moje klientky i klienti se vždy rádi vrací a společně pracujeme na jejich jízdě, dokud se necítí natolik sebejistě, že už mě nepotřebují.


Více podrobností najdete v sekci zde:

Krásný den všem


Téra

Tým KolOna

______________

Telefon: +420 728 553 769

E-mail: info@kolonakemp.cz


Σχόλια


Recent Posts
Archive
bottom of page