top of page

UPDATE:Termíny víkendových kurzů a kempů 2024 již brzy!

Ještě nejsme spokojeni s kalendářem na příští rok a proto termíny vypustíme až po novém roce. Nechceme vypustit poloviční kalendář, mějte trpělivost. Ale, těšit se můžete určitě každý měsíc na nějakou akcičku.


Příští rok nás čeká opět po roční odmlce KOLONA TRIP do NORSKA! Takže, jestli tě láká poznávací výlet v obytkách do této krásné severské země plné nekonečných výhledů a různorodých trailů, kde na lanovku nenarazíš a jsi zastáncem výletování, které v sobě nese poznání i tamní kultury, historie a zajímavostí, které objevíme i bez kola... Pak je pro tebe důležité si uložit do diáře termín 29.6.-13.7.2024! Tenhle trip je, samozřejmě, pro holky, kluky, rodinky i kamarády... Prostě pro všechny, včetně těch, kteří třeba na kolo úplně nechtějí. Každý den budeme mít program pro všechny. Někdy společně odhalíme trochu kultury a historie, jindy se rozdělíme na výlet pěší a bajkový, někdy se třeba vydáme za stejným cílem, jen někdo pěšo a někdo na kole... Vždy tak, aby se nikdo necítil vyšoupnutý ze skupiny. Každý si přijde na své a pozná Norsko tak, jak je to pro něj nejpříjemnější.

Ale, nepředbíhejme. Celou sezónu, totiž, příští rok strávíme kratšími, tématicky zaměřenými mini kempíky, které se budou odehrávat na různých místech naší zemičky a budou někdy na den, někdy na dva... Zda budeš spát v autě, nebo na penzionu bude jen a jen čistě tvoje volba. Stejně jako to, zda přijedeš na víkend s celou rodinou, nebo bandou a na chvíli si odskočíš na naši výuku, nebo zda pojedeš vyloženě jen a jen bajkovat s námi...

V tuto chvíli musíme odladit konkrétní lokality a doladit termíny, které se nám v tuto chvíli občas překrývají. Proto potřebujeme ještě pár týdnů na doladění.

Jakmile budou termíny venku a registrace spuštěné, budeme to posílat v newsletteru a objeví se to i na sociálních sítích.

Vánoční poukazy bude možné zakoupit samotné, nebo třeba v balíčku s naším merchem jako jsou naušnice z betonu, ze dřeva, kulichy, nebo tričkošaty s krásným logem ztělesňujícím absolutní svobodu.

Stay tuned a těš se na novinky!


Tvůj tým KOLONAComments


Recent Posts
Archive
bottom of page