květen 2021 | SINGLETRAIL Moravský Kras

KolOna akademie - Základy pro jezinky na Singletrail Moravský Kras

Základní jednodenní kurz pro ženy s Térou zaměřený na rovnováhu, ovládání kola, správný postoj a posed, brzdění, překonání běžných překážek (odvodňovací kanál, obrubník atp.) a jízda na lehkém modrém trailu... Termín bude upřesněn v tomto týdnu. Cena: 1700,-
Registrace zatím není možná. Bude spuštěna 20.4.2021

Čas a místo

květen 2021
SINGLETRAIL Moravský Kras, Základna Singletrail Moravský Kras - Jedovnice

O události

KolOna akademie je soubor několika jednodenních kurzů pořádaných Térou Votavovou, kde se v daný den vždy zaměříme na určité prvky techniky jízdy na horském kole. Akademie je určena pro všechny milovnice a milovníky cyklistiky. 

Nemáte-li čas vyrazit na několikadenní kemp, akademie je ideálním řešením. 

"Základy pro všechny jezinky" je kurz určen výhradně pro ženy. Ostatní kurzy jsou většinou smíšené, vždy čtěte podrobně popis.

Dle svých schopností a dovedností se můžete libovolně přihlašovat na pokročilejší kurzy akademie.

Každý jednodenní kurz se skládá z dopoledního a odpoledního bloku. Nechybí různorodá svačinka v podobě tyčinek Cerea. Oběd si zajišťuje každý účastník sám.

Základy pro jezinky je kurz vhodný pro vybudování silných základních dovedností, které Vám pomohou hravě pokračovat v dalším rozvoji vašich dovedností a udělat svou jízdu v terénu bezpečnou. Jedná se o klíčové prvky, bez kterých se na kole neobejdete - rovnováhu, ovládání kola, správný postoj a posed, brzdění, překonání běžných překážek (obrubník, odvodňovací kanál atp.). Během dne se dostaneme od nejlehčích cvičení k těm těžším a následnému odpolednímu nácviku přímo v terénu, na lehkém modrém trailu. 

Kam se ve výuce v daný den vždy dostaneme záleží na zdatnosti a šikovnosti dané skupiny. 

Maximální počet účastníků je 6 osob, aby byl zachován individuální přístup.

Cena: 1700,-

Termín a registrace budou spuštěny 23.4.2021

Registrace zatím není možná. Bude spuštěna 20.4.2021

Sdílet událost