ZDE NAJDETE TERMÍNY KEMPŮ, AKADEMIÍ A DĚTSKÝCH AKCÍ PRO ROK 2022. 

POUKAZY NAJDETE V SEKCI "POUKAZY". TY MŮŽETE DAROVAT NA JAKOUKOLI NAŠI SLUŽBU (CELÝ KEMP, NEBO JEN ČÁST, TAKÉ SOUKROMÉ LEKCE VE VOLITELNÉ DÉLCE, S VOLITELNÝM MÍSTEM KONÁNÍ, NEBO TŘEBA FORMOU KREDITU, ZA KTERÝ SI OBDAROVANÁ/Ý VYBERE SVOU AKTIVITU SÁM).

 

VÁŠ TÝM KOLONA

KEMPY

VLAJKOVÁ LOĎ KOLONA PROJEKTU. 4-6 DENNÍ KEMPY S KOMPLETNÍMI SLUŽBAMI (VÝUKA, UBYTOVÁNÍ, PROGRAM, STRAVA...) SE SPECIFICKÝM ZÁŽITKOVÝM PROGRAMEM. RŮZNÉ LOKALITY, RŮZNÉ OBTÍŽNOSTI. POŘÁDNÝ ZÁŽITEK!

 • KolOna kemp "Bylinkové Kokořínsko" - začátečnice a pokročilejší
  25. 8. 15:00 – 28. 8. 14:00
  Penzion Milča, Kokořínský Důl 54
  Kurz je určen především ženám. Cílem je naučit se postupnými kroky ovládat kolo tak, aby Vás poslouchalo, ovládnout strach a následně se vydat do kokořínských hvozdů, kde si získané dovednosti osvojíte v reálném terénu. Nebude chybět trpělivý přístup a spousta zábavy nejen na kole. Cena: 8.500,-
 • KolOna kemp "Kokostezky plné bylin" - mírně pokročilé
  20. 10. 14:00 – 23. 10. 15:00
  Penzion pod Houskou, Blatce 40, 472 01 Blatce, Česko
  Kurz je určen především ženám. Cílem je prohloubit a vylepšit získané dovednosti ze sezóny a jiných našich kempů v kokořínských hvozdech, který během podzimu nabídne mírně těžší terén. K tomu nebude chybět trpělivý přístup a spousta zábavy nejen na kole. Cena: 8.500,-

AKADEMIE

JEDNO/DVOU DENNÍ TÉMATICKY ZAMĚŘENÉ KURZY BĚHEM CELÉ SEZÓNY. VŽDY VÍKENDOVÉ DNY, RŮZNÉ LOKALITY. TERMÍNY BUDOU POSTUPNĚ PŘIBÝVAT.

 • KolOna akademie - Trailování na Plešivci - pokročilí
  so 20. 8.
  Merklín
  Jedno/dvou denní kurz s Térou pro všechny, co mají rádi trailové ježdění. Od zopakování základů, především k pokročilému ježdění. Projdeme jednotlivé prvky trailů na Plešivci a naučíme se jak plynule, bezpečně a bez obav zvládat jízdu v takovém terénu. 1 den: 1500,-; Zvýhodněné 2 dny: 2500,-.

PRO DĚTI

AKCE PRO VAŠE POTOMKY. 2-4 DENNÍ KURZY, KEMPY, TÁBORY. TYTO AKCE SPOLUPOŘÁDÁME S KRKONOŠSKOU BAJKOVNOU VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ. NEJLÉPE UDĚLÁTE, KDYŽ SE MRKNETE PŘÍMO K NIM: KRKONOŠSKÁ BAJKOVNA

 • KolOna kemp "Pro malé i velké sígry" - dětský příměstský tábor
  út 16. 8.
  Krkonošská Bajkovna
  Tento kemp je určen výhradně dětem ve věku 6-14 let. Formou příměstských táborů se vašich ratolestí ujmeme na 4 dny v Krkonoších. Naplánujte si dovolenou v okolí Špindlu a svěřte své děti do našich rukou. Uděláme z nich ty nejveselejší bajkery. Podrobnosti a přihlášky budou otevřeny v prosinci.