top of page
DSC_9798_edited_edited_edited.png

4 intenzivní dny v klidu a pohodě.

kolona kemp terminy

KOLONA KEMP

JSI S ROVNOVÁHOU "NA ŠTÍRU"?

KOLA SE DRŽÍŠ ZUBY NEHTY, ABYS NESPADLA?

MÁŠ POCIT, ŽE TVŮJ PARTNER NECHÁPE, PROČ TI TO Z KOPCE NEJDE JAKO JEMU? 

VĚTY TYPU "POJEĎ, TO NIC NENI." TI VŮBEC NEPOMÁHAJÍ?

VÝMĚNA DEFEKTU JE PRO TEBE NĚCO NEZVLÁDNUTELNÉHO?

POZNEJ KOLO Z ÚPLNĚ JINÉHO ÚHLU, HRAVĚ A V PŘÁTELSKÉ ATMOSFÉŘE ŽEN, KTERÉ MAJÍ STEJNÉ PROBLÉMY.

KOLONA KEMP JE VLAJKOVÁ LOĎ KOLONA PROJEKTU. 4 DENNÍ KEMPY S KOMPLETNÍMI SLUŽBAMI (VÝUKA, UBYTOVÁNÍ, VÝUKA, DOPROVODNÝ PROGRAM, STRAVA...) SE SPECIFICKÝM ZÁŽITKOVÝM PROGRAMEM. RŮZNÉ LOKALITY, RŮZNÉ OBTÍŽNOSTI. POŘÁDNÝ ZÁŽITEK!

 

CELÝ POBYT SE SNAŽÍME VÁM POSKYTNOUT CO NEJINDIVIDUÁLNĚJŠÍ VÝUKU A PŘITOM VYUŽÍT SÍLU A ATMOSFÉRU VYTVOŘENOU SKUPINOU K TVORBĚ HRAVÝCH A ZÁBAVNÝCH CVIČENÍ.

 

KROMĚ KVALITNÍHO PROGRAMU SE O VÁS POSTARÁME I MIMO KOLO. NA NAŠICH KEMPECH SE VŽDY SNAŽÍME, ABYSTE SE U NÁS CÍTILI JAKO V BAVLNCE.

DSC_7453_edited.jpg

NA CO MŮŽEŠ NA KOLONA KEMPU TĚŠIT?

ZÁKLADNÍ A POKROČILÁ TECHNIKA JÍZDY 

DSC_7127-2.jpg

VIDEO

COACHING

DSC_6325_edited.png

ROVNOVÁHA 

STABILITA

KOORDINACE

DSC_9754.jpg

ÚDRŽBA

NASTAVENÍ KOLA

DSC_7299-2.jpg

ZÁBAVNÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

DSC_2275.jpg

PRŮJEZD RŮZNÝCH TYPŮ TERÉNŮ

ZATÁČKY

SKOKY

BOULE

DSC_0099.jpg

KOMUNITA PODOBNĚ LADĚNÝCH ŽEN

JAK KOLONA KEMP PROBÍHÁ?

DEN 1

NALADIT SE, SEZNÁMIT SE A OMRKNOUT SI VAŠE CYKLO DOVEDNOSTI. O TOM PRVNÍ DEN JE. NASÁTÍ ATMOSFÉRY A ROZKOUKÁNÍ SE BEZ JAKÉHOKOLI STRESU. KONTROLA VEŠKERÉHO VYBAVENÍ JE SAMOZŘEJMOSTÍ. DO SVĚTA VÝUKY JEN POOTEVŘEME DVEŘE JEDNÍM LEHČÍM PRVKEM, NEBO DVĚMA... NÁSLEDUJE KRÁLOVSKÁ VEČEŘE A PRVNÍ VEČERNÍ PROGRAM. TEN SE VŽDY LIŠÍ DLE KEMPU A DLE ROZPOLOŽENÍ ÚČASTNIC/KŮ. VEČERNÍ HRA, WORKSHOP, VIDEOCOACHING... ZÁLEŽÍ NA ROZPOLOŽENÍ SKUPINY. TAKÉ TENTO ČAS VYUŽÍVÁME K LEPŠÍMU POZNÁNÍ SE NAVZÁJEM.

 

DEN 2

DOBRÁ SNÍDANĚ JE ZÁKLAD. VÝUKOVÝ BLOK TRVÁ TAK DLOUHO JAK TÉRA UZNÁ ZA VHODNÉ S OHLEDEM NA DANOU SKUPINU. PROSTŘEDNICTVÍM JEDNODUCHÝCH HER A CVIČENÍ SE ROZHÝBÁVÁME NA KOLE A OBJEVUJEME JEHO LIMITY. 

ZAČÁTEČNICKÉ KEMPY ZAČÍNAJÍ VŽDY NA ROVNÉ LOUCE, NEBO PROSTRANSTVÍ A SNAŽÍME SE ZKAMARÁDIT S KOLEM, ABYSTE ZÍSKALY JISTOTU A POCIT BEZPEČÍ. 

U POKROČILÝCH UŽ JE PROGRAM VŽDY HODNĚ SPECIFICKÝ DLE LOKALITY, ALE VĚTŠINOU UŽ JDEME JEZDIT DO TERÉNU. OBĚD, NEBO SVAČINKA - ZÁLEŽÍ NA KONRÉTNÍM KEMPU.

ODPOLEDNÍ PROGRAM NAVAZUJE NA DOPOLEDNÍ A ROZVÍJÍME DÁL ZÁKLADNÍ DOVEDNOSTI A JDEME SI JE OSAHAT UŽ NA NĚJAKÝ CO NEJJEDNODUŠŠÍ TERÉN DO LESA. VEČEŘE A ZÁBAVA PO NÍ JE VĚTŠINOU OKOŘENĚNÁ VIDEOCOACHINGEM, KDE SE NAUČÍTE VNÍMAT SVÉ CHYBY, ALE I BEZCHYBNÉ PRVKY.

NEMUSÍTE SE BÁT, NA KAŽDÉM NĚCO NAJDEME :D

DEN 3

PRINCIP PODOBNÝ JAKO DEN PŘEDEŠLÝ, JEN JDEME POSTUPNĚ VÍCE DO HLOUBKY A DO TERÉNU. ZKOUŠÍME NOVÉ A NOVÉ PRVKY, UPEVŇUJEME TY ZÍSKANÉ Z PŘEDEŠLÉHO DNE. VEČER PODOBNĚ, OVŠEM TENTOKRÁT JE KLADEN VĚTŠÍ DŮRAZ NA VEČERNÍ ZÁBAVU A DOPROVODNÝ PROGRAM.

 

DEN 4

JEDEME DO TERÉNU UPEVNIT ZÍSKANÉ DOVEDNOSTI, DOLADIT PŘÍPADNÉ DETAILY, NEBO NESROVNALOSTI, ABYSTE ODJÍŽDĚLY S DOBRÝM POCITEM, ŽE SE TO VE VÁS UTŘEPALO. OBĚD JE POZDĚJI. PO NĚM SI KEMP SHRNEME, ROZLOUČÍME SE A POSTUPNĚ SE BALÍTE, ČISTÍTE KOLA A ODJÍŽDÍTE DOMŮ.

CELÝ KEMP DOKUMENTUJE FOTOGRAF, ABY NEBYLA NOUZE O FOTKY NA PAMÁTKU. TY VÁM POŠLEME PO SKONČENÍ AKCE S DĚKOVNÝM EMAILEM.

jak probiha kemp?
n co s tesit n kempu?

KALENDÁŘ KEMPŮ

Momentálně nemáte žádné události
kalendar kempu
Snímek obrazovky 2022-08-09 v 12.14_edited.png

KEMPY PRO DĚTI

AKCE PRO VAŠE POTOMKY. 1-4 DENNÍ KURZY, KEMPY, TÁBORY. TYTO AKCE SPOLUPOŘÁDÁME S KRKONOŠSKOU BAJKOVNOU VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ. NAPLÁNUJTE SI DOVOLENOU V OKOLÍ ŠPINDLU A SVĚŘTE SVÉ DĚTI DO NAŠICH RUKOU. UDĚLÁME Z NICH TY NEJVESELEJŠÍ BAJKERY A BAJKERKY. ŽÁDNÝ NUDNÝ PUŤÁK, ALE POŘÁDNÁ CELOTÁBOROVKA!

 

NEJLÉPE UDĚLÁTE, KDYŽ SE MRKNETE PŘÍMO NA KRKONOŠSKOU BAJKOVNU! 

kempy pr děti

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE KOLONA KEMPU?

NIKOLA, 29

Na kempu jsme se pokaždé sešla úžasná parta a já se tak trochu cítila jak na táboře, který mi v tý dospělosti, tak nějak chybí. Jediný rozdíl vnímám v tom, že na táboře mi nikdy jídlo moc nechutnalo a tady? Nebe v hubě! Nikdy jsem si tak nepochutnala!

KLÁRA, 34 

Nikdy nikoho nenechají na holičkách, vždy se starají o celou partu. Překážky, na které bychom si samy NIKDY netroufly, přejely/sjely nakones úplně všechny holky.

LENKA, 37

Daly jsme s dcerou po kempu výlet lesem, dřív už bych minimálně desetkrát z kola slezla a teď? Ani jednou. Prostě jeduuu!

SYLVIE, 45

Téra to umí s každym polenem!

reference kempu
bottom of page