Bylo nebylo...

Vše začlo 5 let zpět...

Obstát při vyjížďce s chlapama, koukat jim na zadek je zábavný někde na party, nebo v práci, ale na kole?! Chlapský zadek v elasťákách s vložkou zkrátka neni TO! A pravděpodobně i oni by si raději dali vyjížďku v tempu. Bez zbytečného zastavování a čekání. Navíc není nic horšího, než když na vás chlap na kopci čeká a když už se k němu skoro doplazíte, rozjede se dál.

Nebo je tu snad nějaká sebemrskačka která si tento styl vyjížďek užívá? Tak proč si neužít trochu komfortu stavěného přímo pro ženy?!

Právě na tomto základu vyrostly naše kempy. Ovšem, lidé se vyvíjí a tak i ženy postupem času projevily zájem o to otevřít kempy i pánům.

 

V dnešní době tedy KolOna nabízí kempy smíšené, ovšem za předpokladů gentlemanského chování mužů. Tedy, že kempy probíhájí stále vice v ženském duchu, než-li v chlapském. Tato forma, jak jsme zjistili, vyhovuje všem. A tak bychom se jí tento rok zase rády držely.

 

Bývalá reprezentantka ve fourcrossu a sjezdu na horských kolech Tereza Votavová a její pravá ruka, v podobě několika nepostradatelných lidí, jsou duší těchto kempů. Jedině díky tomu je možné Vám nabídnout dokonalý servis jak po stránce technické, výukové, psychologické, tak i zdraví prospěšné!

 

Že nemáte vlastní kolo, nebo přemýšlíte o koupi nového? Nevadí… Rádi Vám na kemp zdarma zapůjčíme některé z testovacích kol Specialized.

Individuální a trpělivý příštup, smysl pro detail, empatie a zábava. To je KolOna kemp.

״

 

״

KolOna kemp není jen o ježdění na kole. Naším cílem je hra, zážitek, svoboda a pohoda.

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com