Individuální lekce - září

Ani jsme se nenadáli a je tu naše oblíbené období - babí léto. Rozhodli jsme se tedy tento čas věnovat kolu jak to jen půjde. Našli jsme tak skulinku v Téřině kalendáři a máme pár volných míst na lekce o následujících víkendech: 10.-11.09.2016 Brno a okolí 17.-18.09.2016 Praha a okolí Pokud byste tedy měli někdy v tomto termínu zájem o lekci, dejte nám vědět na náš email info@kolonakemp.cz.

Nové video z jarního klání

Tentokrát to netrvalo tak dlouho a máme tady další video z našich kempů. Tentokrát z jarního Valašska... Mrkejte, užívejte, nechte se motivovat... Velký dík patří samozřejmě účastnicím a účastníkům, za jejich výkony a navození asi té nejlepší atmosféry co jsme na kempech zažili. Ale také nesmíme opomenout náš realizační tým, bez kterého by Téra kempy nemohla uskutečnit. Takže, díky patří Tomu Vychlopenovi, Romče Abelové, Zuzce Líkařové, Aleši Trávníčku, Petru Kubíkovi, Romanu Kalabusovi a Restauraci Ráj Dana Mišurce a také Lesům Vsetín a Bike Aréně Vsetín, která je součástí Specialized Bike Resortu Valašsko a dále pak partnerům Specialized a Weleda!

Vyhrávejte s Weledou až do listopadu

Jak jste již asi v předešlých měsících zaznamenali, náš partner Weleda rozjel kampaň pro podporu sportu #mujdovod. K tomu navíc osladili léto soutěží o dárkové balíčk plné lahviček s trochou ráje, jak my na kempech rády říkáme. Protože soutěž měla úspěch a lidé se opravdu začínají zamýšlet nad tím, co pro ně pohyb znamená... Tak se Weleda rozhodla v soutěžení pokračovat. Až do konce listopadu můžete pravidelně soutěžit a vyhrávat. Tak se mrkněte na jejich stránky pro více informací www.mujduvod.cz A také se tady můžete nechat motivovat přímo zaměstnanci z české centrály Weledy. I oni všichni do jednoho sportují. Jedna z nich má ráda jógu, druhá in-line bruslení, třetí plavání, a nechybí samo

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com