top of page

Holčičácký víkend v Kérkonoších

Podzimní setkání příznivkyň a příznivců KolOna, kteří mají rádi kolo. Příjemný víkend, s využitím státního svátku. Žádné drilování, pouze 3 dny plné ježdění v úchvatné krkonošské krajině. Kromě kola se můžete těšit na večery plné zábavy, dárky od našich partnerů atp. Cena: 5.890,-

Registrace na tuto událost není zatím možná. Vyčkejte do září 2020.
Vybrat jiný kemp
Holčičácký víkend v Kérkonoších
Holčičácký víkend v Kérkonoších

Kdy a kde

25. 9. 2020 18:00 – 28. 9. 2020 13:00

Pension U Königsmarků, Vrchlabí 87, 543 02 Vrchlabí, Česko

O události

Neformální setkání KolOnek a těch nejvěrnějších KolOnů, které jsme za 7 let našeho působení KolOna kempů měli možnost poznat. Přijet může opravdu kdokoli, kdo se s námi již v minulosti vydal na některý z kempů. Žádné učení, ani drilování, jen příjemný víkend na kole, kolem Benecka a Špindlerova Mlýna. 

Ubytování na našem skromném penzionku. Samozřejmě, nebude chybět mechanik a fotograf Tom, takže back up bude a foto také. Večer vždy posedíme u dobrého jídla, vytasíme se s nějakou tou kulturou a také si budete moci vybrat něco zajímavého na sebe, či na kolo od našich stálých partnerů, ale i od vás samotných, bude blešák! Nebudou chybět ani šmakózní tyčinky Cerea a přírodní voňavá kosmetika Weleda. A co víc? Samozřejmě si i něco necháváme jako překvapení. 

Co se ježdění týče, podle chuti se rozdělíme na trailové a výletové skupiny tak, aby si každý našel to své. V sobotu se podíváme na vrchol Žalý a jeho okolí, nebude chybět návštěva rozhledny a také nějaké to historické okénko. V neděli se potom podíváme do Špindlerova Mlýna a na Svatý Petr. Vždy budeme mít dvě skupiny, kdy jedna pojede do většího terénu a druhá naopak zvolí více vyhlídkovou a zážitkovou trasu. V pondělí, pak bude záležet na vás, jak se kdo bude cítit a v kolik bude chtít jet domů.

Cena: 5.890,- zahrnuje: 

- ubytování na 3 noci /pá-po/ včetně polopenze, 

- průvodcování na kole, 

- servisní zajištění, 

- foto dokumentace, 

- permice na lanovky, 

- dárečky od našich partnerů, 

- doprovodný program. 

Zkrátka, full service, jak my to umíme :-)

Najíždět můžete v pátek kdykoli od 18.00, večerní program bude seznamovací, dle toho jak budete přijíždět, slavnostní zahájení proběhne až večer, protože předpokládáme, že spousta z Vás pojede z práce.

Pokud by někdo chtěl přijet dřív, nebo zůstat déle a užít si v Krkonoších den, dva navíc, není problém, stačí napsat konkrétní požadavek do poznámky v přihlášce (každá další noc je za zvýhodněnou cenu 350,-/osoba/noc).  

Pro podrobnější info volejte Téru: +420 728 553 769. 

Těšíme se na Vás a na víkend plný zážitků a úsměvů!

P.S.: hudební nástroje a jakékoli domácí produkty s sebou :-)

Tým KolOna

Sdílet událost

bottom of page