top of page

KolOna akademie - jízda na trailech od začátku na Singletrail Moravský Kras

Základní jednodenní kurz pro všechny s Térou zaměřený na bezpečné zdolání trailu. Během dne projdeme nejběžnější prvky trailu (stoupání, klesání, různé zatáčky, vlny, boule atp.) a naučíme se jak plynule a bez obav zvládat jízdu v takovém terénu. Cena: 1700,-

Registrace zatím není možná. Bude spuštěna 16.4.2021
Zpět na hlavní stranu
KolOna akademie - jízda na trailech od začátku na Singletrail Moravský Kras
KolOna akademie - jízda na trailech od začátku na Singletrail Moravský Kras

Kdy a kde

02. 5. 2021 9:00 – 17:00

SINGLETRAIL Moravský Kras, Základna Singletrail Moravský Kras - Jedovnice

O události

KolOna akademie je soubor několika jednodenních kurzů pořádaných Térou Votavovou, kde se v daný den vždy zaměříme na určité prvky techniky jízdy na horském kole. Akademie je určena pro všechny milovnice a milovníky cyklistiky. Nemáte-li čas jezdit na několikadenní kemp, akademie je skvělé řešení.

"Jízda na trailech od začátku" je kurz určen pro všechny ženy, které nemají žádnou zkušenost, nebo minimální s jízdou po uměle vystavěných trailech. 

Dle svých schopností a dovedností se můžete libovolně přihlašovat na pokročilejší kurzy akademie.

Každý jednodenní kurz se skládá z dopoledního a odpoledního bloku. Nechybí různorodá svačinka v podobě tyčinek Cerea. Oběd si zajišťuje každý účastník sám.

Jízda na trailech od začátku je kurz vhodný pro vybudování silných základních dovedností, které Vám pomohou hravě zvládat jízdu na umělých trailech bezpečně a s jistotou. Během dne se dostaneme od nejlehčích prvků a trailů až k těm těžším. Kam se v daný den vždy dostaneme záleží na zdatnosti a šikovnosti dané skupiny. Tímto kurzem lze navázat na sobotní "Základní kurz pro jezinky".

Maximální počet účastníků je 6 osob, aby byl zachován individuální přístup.

Cena: 1700,-

Registrace bude spuštěna v pátek 16.4.2021

Sdílet událost

bottom of page