top of page

KolOna akademie - Trailování na Plešivci

Jedno/dvou denní kurz s Térou pro všechny, co mají rádi trailové ježdění. Od zopakování základů, především k pokročilému ježdění. Projdeme jednotlivé prvky trailů na Plešivci a naučíme se jak plynule, bezpečně a bez obav zvládat jízdu v takovém terénu. 1 den: 1500,- Zvýhodněné 2 dny: 2000,-.

Registrace není možná. Zkus vybrat jinou akci.
Zpět na hlavní stranu
KolOna akademie - Trailování na Plešivci
KolOna akademie - Trailování na Plešivci

Kdy a kde

19. 6. 2021 9:00 – 20. 6. 2021 13:30

Merklín, 363 01 Merklín, Česko

O události

KolOna akademie je soubor několika jednodenních/víkendových kurzů pořádaných Térou Votavovou, kde se v daný den vždy zaměříme na určité prvky techniky jízdy na horském kole. Akademie je určena pro všechny milovnice a milovníky cyklistiky. Nemáte-li čas jezdit na 4-denní kemp, akademie je skvělé řešení.

"Trailování na Plešivci" je jednodenní/dvoudenní kurz určen pro všechny, kteří chtějí efektivně zdolat tamní traily a naučit se správné techniky, které jim pomohou zdolávat nástrahy bikových trailů.

Kurz vhodný pro osvojení si silných technických dovedností, které Vám pomohou hravě zvládat jízdu na umělých a přírodních trailech bezpečně a s jistotou, včetně tajemství tzv. FLOW, tedy udržení rytmu a rychlosti. Během dne se dostaneme od nejlehčích prvků a trailů až k těm těžším. 

Kam se v daný den vždy dostaneme záleží na zdatnosti a šikovnosti dané skupiny.

Výuka bude probíhat vždy od 9.00-13.30, aby si účastníci měli možnost odpoledne osvojit a dostat lépe pod kůži dopolední získané dovednosti a znalosti vlastním volným ježděním.

Vydat se s námi na Plešivec můžete jak v sobotu, tak v neděli. Výběr záleží jen na vás, vaší chuti a časových možnostech.

Sobota - jednodušší traily, základní ovládání kola, průjezd klopené zatáček, rozbitého terénu a boulí, technické výjezdy... (program se může měnit dle schopností skupiny)

Neděle - těžší traily, pokročilé ovládání kola, průjezd odkloněných zatáček, těžší terén, bunny hop, základy skoků... (program se může měnit dle schopností skupiny)

Naši partneři v tom jednou s námi:

Nebude chybět různorodá svačinka v podobě tyčinek Cerea, maličkostí na kolo od Specialized a péče nezbytné po náročném dni od naší oblíbené kosmetiky Weleda.

Cena za sobotu: 1500,-

Cena za neděli: 1500,-

Zvýhodněná cena za oba dny: 2000,-

Maximální počet účastníků je 10 osob, aby byl zachován individuální přístup.

Cena zahrnuje náklady na odbornou výuku, nikoli permici na lanovku.

Případné ubytování a stravu si, vzhledem k situaci zajišťuje každý účastník sám.

Dle svých schopností a dovedností se můžete libovolně přihlašovat na další kurzy akademie.

Sdílet událost

bottom of page