top of page

KolOna akademie - Základy pro jezinky na Singletrail Moravský Kras

Základní jednodenní kurz pro ženy s Térou zaměřený na rovnováhu, ovládání kola, správný postoj a posed, brzdění, překonání běžných překážek (odvodňovací kanál, obrubník atp.) a jízda na lehkých, příjemných trailech. Cena: 1700,-

Registrace není možná. Prosíme, vyber si jinou akci.
Zpět na hlavní stranu
KolOna akademie - Základy pro jezinky na Singletrail Moravský Kras
KolOna akademie - Základy pro jezinky na Singletrail Moravský Kras

Kdy a kde

29. 5. 2021 9:00 – 16:30

SINGLETRAIL Moravský Kras, Základna Singletrail Moravský Kras - Jedovnice

O události

KolOna akademie je soubor několika jednodenních kurzů pořádaných Térou Votavovou, kde se v daný den vždy zaměříme na určité prvky techniky jízdy na horském kole. Akademie je určena pro všechny milovnice a milovníky cyklistiky. 

Nemáte-li čas vyrazit na několikadenní kemp, akademie je ideálním řešením. 

"Základy pro všechny jezinky" je kurz určen výhradně pro ženy. Ostatní kurzy jsou většinou smíšené, vždy čtěte podrobně popis. Tento jednodenní kurz se skládá z dopoledního (9-12.30) a odpoledního (14-16.30) bloku. 

Tento výukový den je zaměřen na vybudování silných základních dovedností, které Vám pomohou hravě pokračovat v dalším rozvoji vašich dovedností a udělat svou jízdu v terénu bezpečnou. Jedná se o klíčové prvky, bez kterých se na kole neobejdete - rovnováha, ovládání kola, správný postoj a posed, brzdění, překonání běžných překážek (obrubník, odvodňovací kanál atp.). Díky tomu si budete jízdu více užívat, zatlačíte strach do kouta a budete si jistější nejen, když jedete sami, ale třeba i se svými dětmi. Během dne se dostaneme od nejlehčích cvičení k těm těžším a následnému odpolednímu nácviku přímo v terénu, na lehkém modrém trailu. Vše krok po kroku, bezpečně a trpělivě.

Kam se ve výuce v daný den vždy dostaneme záleží na zdatnosti a šikovnosti dané skupiny. 

Nebude chybět různorodá svačinka v podobě tyčinek Cerea

Oběd si zajišťuje každý účastník sám, k občerstvení výborně poslouží základna Singletrailů Moravský Kras, kde mají vždy nejen polévku, ale i hotová jídla.

Maximální počet účastníků je 10 osob, aby byl zachován individuální přístup.

Cena: 1700,-

Sdílet událost

bottom of page