top of page

KolOna kemp "Alpská srdcovka" - pokročilí

Zážitek pro všechny. Přírodní trailování, úchvatné výhledy, rodinná atmoféra. Více ne třeba prozrazovat, snad jen, namastěte svaly, nabijte foťáky, bude to pecka. Cena: 12.890,-

Registrace prozatím není možná.
Vybrat jiný kemp.
KolOna kemp "Alpská srdcovka" - pokročilí
KolOna kemp "Alpská srdcovka" - pokročilí

Kdy a kde

14. 7. 2020 14:00 – 19. 7. 2020 14:00

House 4 Elements, Stummerberg 77, Stumm, Rakousko

O události

DLE VÝVOJE SITUACE S COVID-19 BUDEME PŘÍPADNĚ MĚNIT MÍSTO KONÁNÍ, NEBO TERMÍN.

Neuvěřitelné scenérie, výhledy kam až oko dohlédne, parádní přírodní traily, voňavý les, občas za své, občas lanovkou, divocí koně, krávy, ovce, rodinná atmosféra... Zopakujeme si technické prvky v bikeparku, kde se připravíme na jízdu v přírodním terénu, kam se po většinu kempu budeme vydávat. Naučíte se perfektně zvládat zatáčky, rozbité úseky, ale i první či pokročilé skoky. K tomu skvělé útulné zázemí a pohoda léta v plném proudu. Kdo s námi v Zillertalu jednou byl, zase se rád vrátil. Každý rok obměňujeme traily a ani letos tomu nebude jinak. Pojďte si s námi dát trochu do těla a došlapat si za zážitkem. 

Ubytováni budeme opět na našem oblíbeném a domácím místečku, na chaloupce House 4 Elements. Ohromná terasa s výhledem do údolí. Klid a pohoda. Komorní atmosféra. Zkrátka romantika jak se patří a to včetně kýčovitých západů slunce. Večer si uděláme rozbor techniky jízdy z fotek a videí. Jeden půl den, nebo den si uděláme volnější, pro nabrání sil a poznání místního kraje i jinak, než ze sedla kola.

Tento kemp je určen již pokročilým bikerkám a bikerům, protože se budeme pohybovat na přírodních stezkách vychozených od zvířat, či lidí. Bikeparku se dotkneme jen tak v úvodu, abychom se seznámili se zdejším rázem krajiny, ale jak to jen půjde, zmizíme stranou od lidí. Někdy využijeme lanovku, ale jindy zase nikoli, je tedy potřeba se připravit na poměrně náročný týden. Ráno se vyrazí a celý den strávíme někde v kopcích, občerstvíme se svačinkami z batůžku a někdy i zastavením na některé ze zdejších Hutte. Ale, netřeba se bát. Společně vše zvládneme. 

Cena 12.890,- zahrnuje:

- ubytování, 

- polopenzi (včetně pití a svačinek během výuky), 

- kompletní výuku, 

- doprovodný program, 

- podporu mechanika, 

- foto dokumentaci, 

- dárky od partnerů.

Detailní program kempu je utvářen na místě konání, dle konkrétní zdatnosti jednotlivých účastnic tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům a očekáváním našich klientek. 

Organizátor si vyhrazuje právo na úpravu programu kempu přímo na místě v závislosti na počasí a stavu účastníků.

Sdílet událost

bottom of page