top of page

KolOna kemp "Kokostezky plné bylin" - mírně pokročilé

Kurz je určen především ženám. Cílem je prohloubit a vylepšit získané dovednosti ze sezóny a jiných našich kempů v kokořínských hvozdech, který během podzimu nabídne mírně těžší terén. K tomu nebude chybět trpělivý přístup a spousta zábavy nejen na kole. Cena: 8.500,-

Registrace zatím není možná. V případě zájmu nás kontaktujte mailem, nebo vyberte jiný kemp/lekci.
Vybrat jiný kemp.
KolOna kemp "Kokostezky plné bylin" - mírně pokročilé
KolOna kemp "Kokostezky plné bylin" - mírně pokročilé

Kdy a kde

20. 10. 2022 14:00 – 23. 10. 2022 15:00

Penzion pod Houskou, Blatce 40, 472 01 Blatce, Česko

O události

Kurz slouží ženám, které chtějí vylepšit a upevnit lehce pokročilé až pokročilé dovednosti na kole, které získaly během uplynulých sezón a na jiných našich kempech, aby se po zimě mohly vrátit na kolo bez větších obtíží. Na kole se budeme pohybovat přímo na Kokořínsku, které krásně prozkoumáme a svezeme se i na slavných Kokostezkách. 

V tomto případě je kemp obohacen o návštěvu bylinkářky, se kterou si nasbíráte podzimní byliny a vytvoříte tinkturu, sirup, nebo něco takového, co si odvezete domů.

Na kole začínáme v lehkém terénu, přidáme výuku pokročilch prvků jako jsou klopené, neklopené zatáčky, rozbitější sjezdy, jízda po mokrém a listnatém přírodním terénu... V případě zájmu i základy skoků. Postupujeme krok po kroku. Pracujeme také se strachem, aby jej účastnice uměla ovládnout a pracovat s ním nejen na kole, ale i mimo něj. 

Nechybí naše oblíbené hry a zábava během celého dne. Dbáme na to, aby se účastnice cítily bezpečně a pohodlně, aby si kemp užily a našly lásku v cyklistice stejně jako my. 

Pozornost je věnována také správné manipulaci s kolem, ale i výjezdům do kopce. Není čeho se bát, vždy se postupuje systematicky od nejlehčích, po nejtěžší úkony. Zároveň, na kempu pěstujeme přátelskou atmosféru a soustředíme se i na to, aby se účastnice měly možnost lépe poznat a najít mezi sebou třeba nové přátele a potkávaly se i po skončení kempu. Celkově je program kempu navržen tak, aby se účastníci naučili lépe pohybovat v terénu na kole, zároveň se odreagovali, pobavili a dali, alespoň na pár dní, sbohem problémům všedních dní. 

Ubytování a celkové zázemí nám poskytne příjemný Penzion pod Houskou, který leží kousíček od hradu Houska. Klidně jim prošmejděte web, ať víte: Penzion pod Houskou

Celková cena kempu 8.500,- zahrnuje: 

- výuku na kole,

- ubytování s plnou penzí včetně svačinek na kolo, 

- podporu mechanika, včetně technických workshopů (údržba kola a výměna defektu), 

- foto dokumentaci, 

- večerní videocoaching, 

- návštěvu bylinkářky

- večerní doprovodný program, 

- dárky od partnerů.

Detailní program kempu je utvářen na místě konání, dle konkrétní zdatnosti jednotlivých účastnic tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům a očekáváním našich klientek. 

Organizátor si vyhrazuje právo na úpravu programu kempu přímo na místě v závislosti na počasí a stavu účastníků.

Sdílet událost

bottom of page