top of page

KolOna kemp "Bylinkové Kokořínsko" - začátečnice a pokročilejší

Kurz je určen především ženám. Cílem je naučit se postupnými kroky ovládat kolo tak, aby Vás poslouchalo, ovládnout strach a následně se vydat do kokořínských hvozdů, kde si získané dovednosti osvojíte v reálném terénu. Nebude chybět trpělivý přístup a spousta zábavy nejen na kole. Cena: 8.500,-

Registrace již není možná.
Vybrat jiný kemp.
KolOna kemp "Bylinkové Kokořínsko" - začátečnice a pokročilejší
KolOna kemp "Bylinkové Kokořínsko" - začátečnice a pokročilejší

Kdy a kde

25. 8. 2022 15:00 – 28. 8. 2022 14:00

Penzion Milča, Kokořínský Důl 54

O události

Kurz slouží ženám, které se chtějí naučit základní i pokročilé dovednosti na kole, aby nemusely slézat z kola u každého obrubníku, odvodňovacího kanálu a jiné překážky, jako je kámen, kořen, zatáčka, menší skok a užily si výlet bez obtíží. Na kole se budeme pohybovat přímo na Kokořínsku, které krásně prozkoumáme a svezeme se i na slavných Kokostezkách. 

V tomto případě je kemp obohacen o bylinkovou dílnu v podobě celého tvořivého a vzdělávacího odpoledne, kdy se naučíte jaké byliny poslouží v přírodě jako první pomoc při úrazech, nasbíráte si srpnové byliny, vytvoříte tinkturu, sirup, kosmetiku a vše si odvezete hotové domů.

Na kole začínáme na rovině a postupně se přesouváme do terénu. Pokročilejší skupina se bude pohybovat v těžším terénu a bude provádět těžší cvičení. Postupujeme krok po kroku. Pracujeme také se strachem, aby jej účastnice uměla ovládnout a pracovat s ním nejen na kole, ale i mimo něj. 

Nechybí naše oblíbené hry a zábava během celého dne. Dbáme na to, aby se účastnice cítily bezpečně a pohodlně, aby si kemp užily a našly lásku v cyklistice stejně jako my. 

Pozornost je věnována také správné manipulaci s kolem, ale i výjezdům do kopce. Není čeho se bát, vždy se postupuje systematicky od nejlehčích, po nejtěžší úkony. Zároveň, na kempu pěstujeme přátelskou atmosféru a soustředíme se i na to, aby se účastnice měly možnost lépe poznat a najít mezi sebou třeba nové přátele a potkávaly se i po skončení kempu. Celkově je program kempu navržen tak, aby se účastnice naučily lépe pohybovat v terénu na kole, zároveň se odreagovaly, pobavily a daly, alespoň na pár dní, sbohem problémům všedních dní. 

Ubytování a celkové zázemí nám poskytne příjemný Penzion Milča. Chaloupka, kterou budeme mít ceeeeelou jen pro sebe.. Klidně jim prošmejděte web, ať víte: Penzion Milča

Celková cena kempu 8.500,- zahrnuje: 

- výuku na kole,

- ubytování s polopenzí 

- svačinky na kolo, 

- podporu mechanika, včetně technických workshopů (údržba kola a výměna defektu), 

- foto dokumentaci, 

- videocoaching, 

- bylinkový tvořivý program, včetně materiálu,

- večerní doprovodný program, 

- dárky od partnerů.

Detailní program kempu je utvářen na místě konání, dle konkrétní zdatnosti jednotlivých účastnic tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům a očekáváním našich klientek. 

Organizátor si vyhrazuje právo na úpravu programu kempu přímo na místě v závislosti na počasí a stavu účastníků.

Sdílet událost

bottom of page