top of page

KolOna kemp "Čarodejnice ze Semetína" - začátečnice

Tento kurz je určen především ženám. Cílem je naučit se postupnými kroky ovládat kolo tak, aby Vás poslouchalo, ovládnout strach a následně se vydat na ty jednodušší trasy, kde si získané dovednosti osvojíte. K tomu nebude chybět trpělivý přístup a spousta zábavy nejen na kole. Cena: 7.990,-

Registrace prozatím není možná.
Vybrat jiný kemp.
KolOna kemp "Čarodejnice ze Semetína" - začátečnice
KolOna kemp "Čarodejnice ze Semetína" - začátečnice

Kdy a kde

29. 4. 2021 13:00 – 02. 5. 2021 13:00

Horská chata Nivka Semetín, Ratiboř 91, 756 21 Ratiboř, Česko

O události

Tento kurz slouží ženám, které se chtějí naučit základní dovednosti na kole, aby nemusely slézat z kola u každého obrubníku, odvodňovacího kanálu a jiné překážky, jako je kámen, kořen, zatáčka atp. Začínáme na rovině a postupně se přesouváme do terénu. Postupujeme krok po kroku. Pracujeme také se strachem, aby jej účastnice uměla ovládnout a pracovat s ním nejen na kole, ale i mimo něj. 

Nechybí naše oblíbené hry a zábava během celého dne. Dbáme na to, aby se účastnice cítily bezpečně a pohodlně, aby si kemp užily a našly lásku v cyklistice stejně jako my. 

Pozornost je věnována také správné manipulaci s kolem, ale i výjezdům do kopce. Není čeho se bát, vždy se postupuje systematicky od nejlehčích, po nejtěžší úkony. Zároveň, na kempu pěstujeme přátelskou atmosféru a soustředíme se i na to, aby se účastnice měly možnost lépe poznat a najít mezi sebou třeba nové přátele a potkávaly se i po skončení kempu. Celkově je program kempu navržen tak, aby se účastníci naučili lépe pohybovat v terénu na kole, zároveň se odreagovali, pobavili a dali, alespoň na pár dní, sbohem problémům všedních dní. 

Ubytování a celkové zázemí nám poskytne romantická chata Nivka, která se nalézá uprostřed semetínských lesů, stranou od veškerého ruchu měst přímo mezi traily Bike Arény Vsetín. Jde o bývalou hájenku s velkou kuchyní a společenskou místností s kamny. Každé romantické srdce zaplesá.

Pokud chcete pro kemp zapůjčit i kolo, uveďte to prosím do přihlášky a my se s vámi spojíme ohledně detailů.

Celková cena kempu 7.990,- zahrnuje: 

- výuku na kole,

- ubytování s plnou penzí včetně svačinek na kolo, 

- podporu mechanika, včetně technických workshopů (údržba kola a výměna defektu), 

- foto dokumentaci, 

- večerní videocoaching, 

- denní doprovodný program, 

- večerní doprovodný program, 

- dárky od partnerů.

Detailní program kempu je utvářen na místě konání, dle konkrétní zdatnosti jednotlivých účastnic tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům a očekáváním našich klientek. 

Organizátor si vyhrazuje právo na úpravu programu kempu přímo na místě v závislosti na počasí a stavu účastníků.

Sdílet událost

bottom of page