top of page

KolOna kemp Mini "Není čeho se bát" - začátečnice (pouze víkend)

Víkendový kurz určený především ženám. Cílem je naučit se postupnými kroky zvládat kolo tak, aby Vás poslouchalo, ovládnout strach a následně se vydat na ty nejjednodušší traily, kde si získané dovednosti osvojíte. K tomu nebude chybět trpělivý přístup a spousta zábavy. Cena: 3.850,-

Registrace prozatím není možná.
Vybrat jiný kemp.
KolOna kemp Mini "Není čeho se bát" - začátečnice (pouze víkend)
KolOna kemp Mini "Není čeho se bát" - začátečnice (pouze víkend)

Kdy a kde

23. 5. 2020 8:30 – 24. 5. 2020 16:00

Singltrek pod Smrkem, 463 65 Nové Město pod Smrkem, Czechia

O události

Krátký, pouze víkendový, bez doprovodného programu. Kurz slouží ženám, jejichž časové možnosti jsou omezené a nemohou se zúčastnit klasické 4 denní formy našich kempů. Proto je tu krátký víkendový kempík, jehož výuka je uspořádána do dvou dnů. Metodika je, tedy, zkrácena na ty nejzásadnější prvky. Kemp je určen ženám, které se chtějí naučit základním dovednostem na kole, aby nemusely slézat z kola u každého obrubníku, odvodňovacího kanálu a jiné překážky, jako je kámen, kořen, zatáčka atp. Začínáme na rovině a postupně se přesouváme do jednoduššího terénu. Postupujeme krok po kroku. Pracujeme také se strachem, aby jej účastnice uměla ovládnout a pracovat s ním nejen na kole, ale i v běžném životě. To vše hravou a zábavnou formou. Dbáme na to, aby se účastnice cítily bezpečně a pohodlně, aby si kemp užily a našly lásku v cyklistice stejně jako my. Není čeho se bát. Chcete-li si na kemp zapůjčit kolo, využijte půjčovnu Singltreku pod Smrkem, přímo v místě konání, za zvýhodněnou cenu (ta bude zveřejněna již brzy). Rezervaci provedete snadno přes jejich web. Pro započítání zvýhodněné ceny je nutné do poznámky uvézt heslo KOLONAKEMP. 

Celková cena kempu zahrnuje:

- výuku na kole, 

- podporu mechanika, včetně technického workshopu, 

- foto dokumentaci, 

- videocoaching pro analýzu techniky, 

- tyčinky Cerea

- dárky od partnerů.

Detailní program kempu je utvářen na místě konání, dle konkrétní zdatnosti jednotlivých účastnic tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům a očekáváním našich klientek. 

Organizátor si vyhrazuje právo na úpravu programu kempu přímo na místě v závislosti na počasí a stavu účastníků.

Sdílet událost

bottom of page