top of page

KOLONA KEMP "NA SAMOTĚ U LESA" | OBTÍŽNOST LEHKÁ

Tento kurz je určen pouze ženám. Cílem je naučit se postupnými kroky ovládat kolo tak, aby Vás poslouchalo, ovládnout strach a následně se vydat na ty jednodušší trasy, kde si získané dovednosti osvojíte. K tomu nebude chybět trpělivý přístup a spousta zábavy nejen na kole. Cena: 8.500,-

Registrace již není možná.
Vybrat jiný kemp.
KOLONA KEMP "NA SAMOTĚ U LESA" | OBTÍŽNOST LEHKÁ
KOLONA KEMP "NA SAMOTĚ U LESA" | OBTÍŽNOST LEHKÁ

Kdy a kde

05. 5. 2023 15:00 – 08. 5. 2023 14:00

Horská chata Nivka Bike Aréna Vsetín, Semetín

O události

4 denní kurz pro ženy, které se potřebují zbavit strachu a získat jistotu ve své jízdě. Naučíte se zde základní dovednosti na kole, abyste nemusely slézat z kola u každého obrubníku, odvodňovacího kanálu a jiné překážky, jako je kámen, kořen atp. 

Není čeho se bát, vždy se postupuje systematicky od nejlehčích, po nejtěžší úkony. Krok po kroku. Pracujeme také se strachem, aby vás neovládal víc než je nezbytně nutné. Naučíme vás jak s ním pracovat nejen na kole i mimo něj.

Zároveň, na kempu pěstujeme přátelskou atmosféru a soustředíme se i na to, aby se účastnice měly možnost lépe poznat a najít mezi sebou třeba nové přátele a potkávaly se i po skončení kempu. 

Celkově je program kempu navržen tak, aby se účastnice naučily lépe pohybovat v terénu na kole, zároveň se odreagovaly, pobavily a daly, alespoň na pár dní, sbohem problémům všedních dní.

Nechybí naše oblíbené hry a zábava během celého dne. 

Kemp je vhodný především, pro ženy, kteří nikdy nejezdily na trailech, nebo zvládají sjet modré traily. Věk nehraje úplně roli, běžně se na kempu sejde věková kategorie 18-65 let. Kemp je zaměřen na výuku techniky, nikoli na množství naježděných kilometrů, fyzická zdatnost není podmínkou. Hájenka se nachází tak šikovně uprostřed trailů, že není problém si kdykoli dát pauzu a odpočinout, v případě potřeby.

Ubytování a celkové zázemí nám poskytne hájenka Nivka, která leží uprostřed Bike Arény Vsetín, na samotě u lesa, stranou jakékoli zástavby a silnic. Hájenka bude celá naše. V horním patře se můžete těšit na skromné pokojíky a dole na nás pak bude čekat prostorná společenská místnost s krbem a velká kuchyň. Skromná, jednoduchá chalupa pro 16 osob má vše co k výuce potřebujeme.   

Celková cena kempu 8.500,- zahrnuje: 

- výuku na kole,

- ubytování s polopenzí včetně svačinek na kolo, 

- podporu mechanika, včetně technických workshopů (údržba kola a výměna defektu), 

- foto dokumentaci, 

- večerní videocoaching, 

- denní doprovodný program, 

- večerní doprovodný program, 

- dárky od partnerů.

Detailní program kempu je utvářen na místě konání, dle konkrétní zdatnosti jednotlivých účastnic tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům a očekáváním našich klientek. 

Organizátor si vyhrazuje právo na úpravu programu kempu přímo na místě v závislosti na počasí a stavu účastníků.

V případě potřeby lze platbu za kemp rozdělit na více částí (v případě potřeby uveďte do poznámky v přihlášce).

Sdílet událost

bottom of page