top of page

RYCHLOVKA NA ROZJEŽDĚNOU

Využij svátek k jednodennímu kraťoučkému kurzu. Vhodné pro všechny ženy, holky a baby :-) co nemají moc času, nebo si nás chtějí oťukat než se s námi vydají na delší kemp. Jednoduchá lokalita, blízko Prahy. Učit se budeme základní prvky na ovládání kola a jezdit budeme snadnější terén. Cena: 2.490,-

Registrace již není možná.
Vybrat jiný kemp.
RYCHLOVKA NA ROZJEŽDĚNOU
RYCHLOVKA NA ROZJEŽDĚNOU

Kdy a kde

01. 5. 2024 9:30 – 16:30

Šemberské stezky u Českého Brodu

O události

1 denní středeční rychlovka na zlepšení/oprášení základních dovedností, které jsou důležité pro jízdu na horském kole v lehčím terénu a na modrých trailech. Věnovat se budeme rovnováze, správnému postoji, tlaku do pedálů, brzdění, základním pravidlům pro práci s kolem v terénu, cvičením pro zvýšení bezpečnosti při jízdě a hledání flow (plynulosti jízdy). 

Začneme ráno na základně trailů (podrobnosti obdržíte mailem 2 týdny před konáním kurzu). Seznámíme se, rozhýbeme se a vydáme se na dopolední blok výuky. Pohybovat se budeme kolem základny trailů a na trailech. 

Pauza během oběda bude probíhat na základně trailů, kde je možné si zakoupit teplá i studená jídla, něco dobrého na zub, kávu a jiné nápoje. Poobědový odpočinek využijeme k praktickým dotazům a technickému workoshopu na téma výměna defektu. 

Odpoledne opět vyrazíme na kola, tentokrát už se budeme pohybovat převážně po trailech, využívat budeme také videocoachingových metod pro výuku, abyste se viděly a mohly si některé věci snadněji zvizualizovat a zapamatovat. Zakončení kurzu bude kolem 16.30-17.00 na základně trailů. 

Po skončení kurzu vám zašleme nasbírané foto/video materiály z celého dne. 

Kurz je vhodný především, pro ženy, kteří nikdy nejezdily na trailech, nebo zvládají sjet modré traily. Věk nehraje úplně roli, běžně se na kurzu sejde věková kategorie 18-65 let. Kemp je zaměřen na výuku techniky, nikoli na množství naježděných kilometrů, fyzická zdatnost není podmínkou. Elektrokola povolena po domluvě. 

Cena kurzu na osobu je  2490,- a zahrnuje: 

- výuku na kole,

- podporu mechanika, včetně technického obědového workshopíku, 

- foto dokumentaci, 

- videocoaching.

Detailní program kurzu je utvářen na místě konání, dle konkrétní zdatnosti jednotlivých účastnic tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům a očekáváním našich klientek. 

Organizátor si vyhrazuje právo na úpravu programu kurzu přímo na místě v závislosti na počasí a stavu účastníků.

Sdílet událost

bottom of page