top of page

KolOna kemp "Nech se pohltit krajinou" - začátečníci i mírně pokročilí

Kemp je určen všem milovníkům a milovnicím divoké přírody. Objevte zapadlý kout naší zemičky skrze kolo. Jeseníky v plné své kráse, se zázemím v Kolovně, která bude celá naše. Nebude chybět ani jeden dobrodružný výlet, jehož obsah bude tak trochu zahalen tajemstvím až do začátku kempu. Cena: 7.590,-

Je nám líto, ale kapacita kempu je již naplněna.
Vybrat jiný kemp.
KolOna kemp "Nech se pohltit krajinou" - začátečníci i mírně pokročilí
KolOna kemp "Nech se pohltit krajinou" - začátečníci i mírně pokročilí

Kdy a kde

30. 7. 2020 15:00 – 02. 8. 2020 14:00

Kolovna, 16, Hynčice pod Sušinou, 788 32 Hynčice pod Sušinou, Česko

O události

Přijet mohou jak ženy, tak muži. Tempo a rytmus kempu se, ale jako vždy na našich kempech odvíjí tak, aby se v něm ženy cítily pohodlně. Toto je potřeba, především pro pány, mít na mapěti. Pokud chcete pospíchat, machrovat a závodit, rovnou říkáme, že tento kemp si moc neužijete. My se soustředíme na zážitek. 

Jestli jste začátečník/ce, nebo mírně pokročilá/ý jste tu správně. Výuka bude probíhat takovým způsobem, že se všichni posunou dle svých možností. Začátečníci budou mít výuku a terén jednodušší, mírně pokročilí si naopak občas zkusí něco těžšího. Není se čeho obávat. Zvládneme to společně všichni.

Bydlet budeme na unikátním a krásném penzionu Kolovna, který je nově postaven a mají ho pod palcem velice nadšení a obětaví milovníci bikování. Jak to na Kolovně vypadá se můžete podívat na jejich webu. Tady nám budou také vařit. Bude to nádhera, věřte nám!

Ježdění se pro nás otevře po okolí, pod Kralickým sněžníkem, kde se budeme prokousávat od tréninku ve skills centru, přes uměle vystavěné traily a stezky, až po přírodní hrabanku. Vyřádíme se pořádně.

V tuto chvíli jsou kola Specialized již rozpůjčovaná. Pokud máte zájem o zapůjčení kola, máte možnost využít půjčovnu Kolovna v místě konání naší akce, za zvýhodněnou cenu 650,-/den. V takovém případě nám požadavek napište do poznámky v přihlášce. Na webu KOLOVNY se můžete podívat na modely, které mají aktuálně v nabídce. 

Cena 7.590,- zahrnuje: 

- ubytování, 

- plnou penzi (včetně pití a svačinek během výuky), 

- kompletní výuku, 

- podporu mechanika, 

- foto dokumentaci, 

- doprovodný program 

Detailní program kempu je utvářen na místě konání, dle konkrétní zdatnosti jednotlivých účastnic/níků tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům a očekáváním našich klientek/tů. 

Organizátor si vyhrazuje právo na úpravu programu kempu přímo na místě v závislosti na počasí a stavu účastnic/níků.

Sdílet událost

bottom of page