top of page

KolOna kemp "Nestíhám" - začátečnice - zkrácená verze

Zkrácený kurz určený především ženám, které nemají čas zúčastnit se klasického kempu. Jde o krátkou 2-denní výuku s trpělivým přístupem a spoustou zábavy na kole. Cena: 4.590,-

Registrace prozatím není možná.
Vybrat jiný kemp.
KolOna kemp "Nestíhám" - začátečnice - zkrácená verze
KolOna kemp "Nestíhám" - začátečnice - zkrácená verze

Kdy a kde

26. 6. 2020 20:00 – 28. 6. 2020 18:00

Pension U Königsmarků, Vrchlabí 87, 543 02 Vrchlabí, Česko

O události

Nemáš už v práci dovolenou a nemůžeš se zúčastnit klasického 4-denního KOLONA KEMPu? Pak je tahle akce ideálním řešením. Začátek v pátek večer po práci a konec v neděli večer.

Tento krátký kurz slouží ženám, které se chtějí naučit základní dovednosti na kole, aby nemusely slézat z kola u každého obrubníku, odvodňovacího kanálu a jiné překážky, jako je kámen, kořen, zatáčka atp. Začínáme na rovině a postupně se přesouváme do terénu. Postupujeme krok po kroku. Pracujeme také se strachem, aby jej účastnice uměla ovládnout a pracovat s ním nejen na kole, ale i mimo něj. 

Jedná se o zkrácenou verzi, proto výuka nemůže být tak podrobná jako na klasickém kempu, nejsme schopni Vám v takto krátkém čase předat všechny základy, ale uděláme maximum proto, abyste se naučili alespoň pár prvků, které Vám pomohou se na kole cítit bezpečněji.

Dbáme na to, aby se účastnice cítily bezpečně a pohodlně, aby si kemp užily a našly lásku v cyklistice stejně jako my. Pozornost je věnována také správné manipulaci s kolem, ale i výjezdům do kopce. Není čeho se bát, vždy se postupuje systematicky od nejlehčích, po nejtěžší úkony. Zároveň, na kempu pěstujeme přátelskou atmosféru a soustředíme se i na to, aby se účastnice měly možnost lépe poznat a najít mezi sebou třeba nové přátele a potkávaly se i po skončení kempu. Celkově je program kempu navržen tak, aby se účastníci naučili lépe pohybovat v terénu na kole, zároveň se odreagovali a trochu pobavili.

Ubytování a celkové zázemí nám poskytne horská chalupa Penzion U Königsmarků, který leží na úbočí hory Žalý, ve skiareálu Bubákov-Herlíkovice. Klidně jim prošmejděte web, ať víte: https://www.penzionvrchlabi.cz/cz

Naše kola Specialized jsou již všechna zarezervovaná, vzhledem ke změně termínu a lokality se pokusíme zajistit zapůjčení kol v nedaleké půjčovně VANCL SPORT, ovšem nyní nedokážeme říci, za jakých podmínek. V případě, že si přejete kolo zapůjčit, uveďte to do přihlášky a my se Vám pak ozveme ohledně detailů a ceny.

Celková cena kempu 4.590,- zahrnuje: 

- výuku na kole,

- ubytování s plnou penzí včetně svačinek na kolo (krom jednoho oběda v terénu, ten si budou účastníci hradit sami), 

- permice na lanovku,

- podporu mechanika, včetně technických workshopů (údržba kola a výměna defektu), 

- foto dokumentaci, 

- večerní videocoaching, 

- denní doprovodný program, 

- večerní doprovodný program, 

- dárky od partnerů.

Detailní program kempu je utvářen na místě konání, dle konkrétní zdatnosti jednotlivých účastnic tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům a očekáváním našich klientek. 

Organizátor si vyhrazuje právo na úpravu programu kempu přímo na místě v závislosti na počasí a stavu účastníků.

Sdílet událost

bottom of page