top of page

KolOna kemp "S létem zlehka" - začátečnice

Tento kurz je určen především ženám. Cílem je naučit se postupnými kroky ovládat kolo tak, aby Vás poslouchalo, ovládnout strach a následně se vydat na ty jednodušší trasy, kde si získané dovednosti osvojíte. K tomu nebude chybět trpělivý přístup a spousta zábavy nejen na kole. Cena: 7.590,-

Registrace prozatím není možná.
Vybrat jiný kemp.
KolOna kemp "S létem zlehka" - začátečnice
KolOna kemp "S létem zlehka" - začátečnice

Kdy a kde

11. 6. 2020 14:00 – 14. 6. 2020 15:00

Pension U Königsmarků, Vrchlabí 87, 543 02 Vrchlabí, Česko

O události

NOVÝ TERMÍN I MÍSTO KONÁNÍ KVŮLI COVID-19, proto jsme i název změnili z "S jarem zlehka" na "S létem zlehka". Nicméně, jeho cíl je stejný:

Tento kurz slouží ženám, které se chtějí naučit základní dovednosti na kole, aby nemusely slézat z kola u každého obrubníku, odvodňovacího kanálu a jiné překážky, jako je kámen, kořen, zatáčka atp. Začínáme na rovině a postupně se přesouváme do terénu. Postupujeme krok po kroku. Pracujeme také se strachem, aby jej účastnice uměla ovládnout a pracovat s ním nejen na kole, ale i mimo něj. 

Nechybí naše oblíbené hry a zábava během celého dne. Dbáme na to, aby se účastnice cítily bezpečně a pohodlně, aby si kemp užily a našly lásku v cyklistice stejně jako my. 

Pozornost je věnována také správné manipulaci s kolem, ale i výjezdům do kopce. Není čeho se bát, vždy se postupuje systematicky od nejlehčích, po nejtěžší úkony. Zároveň, na kempu pěstujeme přátelskou atmosféru a soustředíme se i na to, aby se účastnice měly možnost lépe poznat a najít mezi sebou třeba nové přátele a potkávaly se i po skončení kempu. Celkově je program kempu navržen tak, aby se účastníci naučili lépe pohybovat v terénu na kole, zároveň se odreagovali, pobavili a dali, alespoň na pár dní, sbohem problémům všedních dní. 

Ubytování a celkové zázemí nám poskytne horská chalupa Penzion U Königsmarků, který leží na úbočí hory Žalý, ve skiareálu Bubákov-Herlíkovice. Klidně jim prošmejděte web, ať víte: https://www.penzionvrchlabi.cz/cz

Naše kola Specialized jsou již všechna zarezervovaná, vzhledem ke změně termínu a lokality se pokusíme zajistit zapůjčení kol v nedaleké půjčovně VANCL SPORT, ovšem nyní nedokážeme říci, za jakých podmínek. V případě, že si přejete kolo zapůjčit, uveďte to do přihlášky a my se Vám pak ozveme ohledně detailů a ceny.

Celková cena kempu 7.590,- zahrnuje: 

- výuku na kole,

- ubytování s plnou penzí včetně svačinek na kolo, 

- podporu mechanika, včetně technických workshopů (údržba kola a výměna defektu), 

- foto dokumentaci, 

- večerní videocoaching, 

- denní doprovodný program, 

- večerní doprovodný program, 

- dárky od partnerů.

Detailní program kempu je utvářen na místě konání, dle konkrétní zdatnosti jednotlivých účastnic tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům a očekáváním našich klientek. 

Organizátor si vyhrazuje právo na úpravu programu kempu přímo na místě v závislosti na počasí a stavu účastníků.

Sdílet událost

bottom of page