top of page

KOLONA KEMP "ZA KRAKONOŠEM" | LEHCE POKROČILÉ

Tento termín je určen všem romantičkám, které se chtějí kochat Krkonošemi a přitom se zlepšit ve své technice jízdy z nejlehčí směrem ke středně těžké obtížnosti. Potrénujeme na trailech, v přírodním terénu, ale i na pumptracku a ve skills centru. Občas bude lanovka. Cena: 8.500,-

Registrace prozatím není možná.
Vybrat jiný kemp.
KOLONA KEMP "ZA KRAKONOŠEM" | LEHCE POKROČILÉ
KOLONA KEMP "ZA KRAKONOŠEM" | LEHCE POKROČILÉ

Kdy a kde

08. 6. 2023 14:00 – 11. 6. 2023 14:00

Penzion u Konigsmarků, Ski areál Bubákov, Vrchlabí 87, 543 02 Vrchlabí, Česko

O události

Už nejezdíš jen po asfaltkách a polňačkách a chceš se zlepšit v jízdě v občas rozbitém, nebo prudším terénu a na modrých a červených trailech? Abys nemusela slézat před každou překážkou jako je kamenitá cesta z kopce, kořenový výjezd, jehličnatá pěšina, ostřejší zatáčky v lese i na trailu, nebo odkloněné zatáčky na louce, sypké sjezdy, odvodňovací kanály a jiné nástrahy? Chybí ti plynulost a snadno ztrácíš rychlost i balanc? Nechceš padat a zbytečně se bát?

Výuka bude prokládána různými zastávkami po Krkonoších (kolem Špindlerova Mlýna, Strážného, Benecka, Vítkovic a Míseček), než jen o tupém pilování a drilování techniky na jedné lanovce. Občas se svezeme za své, občas lanovkou, dáme si oběd na různých zajímavých místech a dozvíte se i něco zajímavého o Krkonoších. Konkrétní program sestavíme na základě potřeb a přání účastnic tak, aby si každá odvezla to, co potřebuje. 

Bydlet budeme v kopci, nikoli někde v podhůří. Střechu nad hlavou nám poskytne domácí prostředí Penzionu u Konigsmarků, který se nachází ve skiareálu Bubákov.

Po večerech si také budeme mít, kde pustit nějaký ten videocoaching, nebo posedět a poklábosit. Když bude chuť a podmínka, dojde i na nějaké večerní dobrodružství pod zářivými hvězdami, nebo třeba regenerací ve venkovní vířivce.

Kemp je určen pouze pro ženy ve věku 17-65 let, ale chalupa je dost velká na to, abyste s sebou klidně vzaly své drahé polovičky, rodinu atp. Zkrátka kohokoli, kdo chce strávit pár dní na horách a je jedno zda jezdí na kole, nebo ne. Rádi poradíme kam si vyrazit a co se dá kolem dělat. Stačí připsat do poznámky kdo vše jede a zbytek dořešíme telefonicky. 

Cena ubytování pro doprovod je 1300,-/noc/polopenze/osoba.

Takže, pokud hledáš neotřelý bikový zážitek v bezpečí skupiny holek, které se na kole potýkají se stejnými těžkostmi, jsi na správném místě!  

V případě, že váháš, klidně napiš, nebo zavolej. Rádi zodpovíme všechny dotazy.

Cena 8.500,- zahrnuje: 

- ubytování, 

- polopenze, 

- kompletní výuka, 

- podpora mechanika, 

- foto dokumentace, 

- doprovodný program 

- permice na lanovku po dobu výuky

Detailní program kempu je utvářen na místě konání, dle konkrétní zdatnosti jednotlivých účastnic/níků tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům a očekáváním našich klientek/tů. 

Organizátor si vyhrazuje právo na úpravu programu kempu přímo na místě v závislosti na počasí a stavu účastnic/níků.

Akce se bude konat pouze v případě, že bude kemp obsazen minimálně 12 účastnicemi. Maximální počet účastnice je 16.

Sdílet událost

bottom of page