top of page

KolOna kemp "Za Krakonošem" - začátečníci i pokročilí

Tento termín je určen všem romantičkám a romantikům, kteří se chtějí kochat úchvatným výhledem na Krkonoše, jaký nabízí bouda Klínovka a k tomu se chtějí přiučit technickým lehkým i těžším prvkům v terénu, také se potrénovat ve skills centru a k tomu občas využít lanovku. Cena: 7.590,-

Registrace prozatím není možná.
Vybrat jiný kemp.
KolOna kemp "Za Krakonošem" - začátečníci i pokročilí
KolOna kemp "Za Krakonošem" - začátečníci i pokročilí

Kdy a kde

03. 7. 2020 15:00 – 06. 7. 2020 15:00

Bouda Klínovka, Přední Labská 86, 543 51 Špindlerův Mlýn, Czechia

O události

Využij státního svátku a ušetři den dovolené!

Ať už začínáš v terénu, nebo už si trochu troufáš, tady je prostor pro všechny se posunout dál. Jet mohou jak ženy, tak i muži. Vytvoříme dvě skupiny, jedna začne zlehka a druhá trošku ostřeji, takže se není čeho bát. Obě skupiny se budou postupně prokousávat výukou techniky tak, aby všichni zaznamenali posun, který potřebují. Výuka bude prokládána různými zastávkami, či výlety po Krkonoších a celkově je kemp o pobytu na hřebenech, než jen o tupém pilování a drilování techniky.

Bydlet budeme na krásném místě ve výšce 1227 m.n.m. na boudě Klínovka, která poskytuje jedinečné zázemí a úchvatný výhled z terasy, který nikdy nezklame. Po večerech si také budeme mít, kde pustit nějaký ten videocoaching, nebo posedět a poklábosit. Když bude chuť a podmínka, dojde i na nějaké večerní dobrodružství pod zářivými hvězdami.

Bikovat budeme jak na straně do Špindlu, tak po hřebenech a určitě si uděláme i nějaký pěkný bikový výlet. Pomáhat si budeme často lanovkou, využívat budeme obě horská střediska a co je hlavní, naším úkolem bude najít Krakonoše! Takže, pokud hledáš neotřelý bikový zážitek, jsi na správném místě!  

Cena 7.590,- zahrnuje: 

- ubytování, 

- plnou penzi (včetně pití a svačinek během výuky), 

- kompletní výuku, 

- podporu mechanika, 

- foto dokumentaci, 

- doprovodný program 

- permice na lanovku po dobu trvání kempu

Detailní program kempu je utvářen na místě konání, dle konkrétní zdatnosti jednotlivých účastnic/níků tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům a očekáváním našich klientek/tů. 

Organizátor si vyhrazuje právo na úpravu programu kempu přímo na místě v závislosti na počasí a stavu účastnic/níků.

Sdílet událost

bottom of page